Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen kínai üzletben eladókén...

Milyen kínai üzletben eladóként dolgozni?

Figyelt kérdés
Aki dolgozott ott leirhatna a tapasztalatát?
2015. máj. 12. 14:54
 1/4 anonim válasza:
Sz@r. Kidolgozod a beled kb. egy kis alamizsnaert. En 2 honapig birtam.
2015. máj. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jajj, csak azt ne!

Napi 12 orat dolgoztam egyszer egy cipoboltban. Allni egesz nap, pisi- vagy kajaszunet nelkul! Nem tudom, hogy csak abban a boltban volt ez divat vagy mashol is de borzalom. Ha szoltam, hogy mar nagyon kell, siettettek vissza....

Nem ajanlom, de ugye altalanositani sem szabad. Azert kerdezz az ilyenekre is ra valahogy!

2015. máj. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

1. válaszom: Rossz kategóriában vagy.

2. válaszom: Voltam kínaiban, tapasztalataim vegyesek.

Alapvetően nem túl beszédesek a kínai emberek, jellemző rájuk, hogy nem is köszönnek reggel, amikor találkoztok munkában. Eleinte furcsálltam, majd utána olvastam, hátha van ennek jelentése, és eltaláltam, náluk ez nem szokás. Elég fura és b*nkó stílus :)

Munkát tekintve: rossz, rossz, rossz. Egy hónapra adtak kb 68.000 Forintot, de úgy hogy napi 10 órákat dolgoztam.

4 órára voltam bejelentve csak! Tehát ennyit fizettek hivatalosan, többi zsebbe. De gondolhatod, 65-68.000 napi 10 órákért, plusz szombaton is meló.

Eladóként rengeteget kell figyelni a vevőkre, hogy ne lopjanak, és ha bejön a sok áru azt beárazni, kipakolni, mellette figyelni a lopást, a vevőket, kegyetlen.

Inkább vállalok egy minimálbéres melót hétfőtől péntekig 8 órába 79.000-ért, mint egy ilyet hétfőtől péntekig 10 órába, plusz szombaton is ki tudja meddig.

2015. máj. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
borzalmas
2015. máj. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!