Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elmennétek 2900 ft ért napi...

Elmennétek 2900 ft ért napi 8-12 oras munkara? Ebbol all a csaladi botrany.

Figyelt kérdés

Gyógypedagógus vagyok,most végzek az egyetemmel,egyenlőre nem találtam munkát.Jött egy ajánlat hogy egy étterembe mehetnék dolgozni napi,8-12 óra, a munkaidő attól függ hogy mennyi a vendég. Csak a keddi nap szabad.

Ti elvállalnátok? Most ezen vitázik a család,mindenkinek más a véleménye-


2015. máj. 20. 13:12
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:
Amit lefelejtettem: fekete mosogató lennék,és nem jelentenek be.
2015. máj. 20. 13:12
 2/40 A kérdező kommentje:
A fizetés fix: napi 2900 ft. Akkor is ha 8 óra,és akkor is ha 12 óra,napi bért adnak.
2015. máj. 20. 13:13
 3/40 anonim ***** válasza:
95%

4 héttel és heti 6 nappal számolva ez nincs 70.000 Ft...

Ha ezen múlna az életem, ha egyébként nem lenne mit ennem, akkor elmennék.De más esetben nem. Ez rabszolgamunka semmiért.

27N

2015. máj. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
71%

nem, nem vállalnám el..


1. nem jelentenek be

2. ha már így indul, hogy mindegy a 8/12 óra lesz abból több is...

3. nem azért güriztem a diplomáért, hogy mosogassak

2015. máj. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
78%
Nem mennek. Egyreszt mert mi az h 8orara es 12re is ugyanannyit adnak??....masreszt meg 2900ft a napi kajamat /bejarasomat nem fedezne. Maga a munka jellege sem kecsegteto,de azon tul lehet lepni,mig nincs mas. Ha nem vagy raszorulva,ne menj
2015. máj. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs más lehetőség, akkor muszájból, átmenetileg.

De ez nagyon kevés ennyi munkáért, főleg, hogy fekete, szóval még adózni sem kell utánad.

De ennél jobban talán még nyári munkában is találsz. Nem tudom, milyen lehetőségek vannak ti felétek.

2015. máj. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim válasza:
58%
Nem. Csicska munkát nem fogok végezni. Ha senki se menne el ilyen éhbérért dolgozni, akkor talán rájönnének a munkáltatók, hogy nem lehet hülyére venni az embereket. Akik egyébként képtelenek kiállni magukért, és egy kis alamizsnáért mélyen a főnök hátsójában van a nyelvük... Elvtelen, szolgalelkű emberek.
2015. máj. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 Kései Sirató ***** válasza:
91%

Nem! Azért ennél jobb lehetőségek is vannak.

A mosogatáshoz nem kell csak 8 általános, én nem vállalnám a helyedben.

Keress olyant, hogy

- újságkihordás

- gyerekre vigyázás

- idős személy felügyelete

- fűnyírás (ha van fűnyíród)

- Tesco-ban árúfeltöltő

- fagyi árulás egy strandon

- érdeklődj a Családsegítő SZolgálatnál, hogy nincs-e valami munka, esetleg helyettesítenél nyáron vcalakit, vagy hasonló

2015. máj. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
88%

Ez a körülményektől függ. Brutálisan kevés a pénz sok munkáért (még a páromnak sem volt ilyen, pedig ő dolgozott már szeméttelepen is), de ha ez vagy az éhhalál, ugye...


Én nem mennék el, sokkal jobban fizetett programozói állást is otthagytam, mert valami nem tetszett benne... Kicsit merész volt és még nem álltam talpra, pénzem nincs, de vannak ötleteim. Sokkal jobbak, mint egy minimálbér körüli állás, amihez még fel is kell kelni reggel.

De én speciális eset vagyok s még éppenséggel nem éhezünk. De akkor sem biztos, hogy elvállalnék egy ilyet, sőt szerintem tuti nem. De teljesen OK, hogy nem mindenki gondolkodik így.

2015. máj. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 lutaker válasza:
88%
Gyalazatos ilyen bert fizetni...munka szegyene,es az emberi meltosag porig alazasa...kozmunka ugyanilyen lelekrombolo ehberet.
2015. máj. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!