Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Feleségem egy év munka keresés...

Feleségem egy év munka keresés után ajánlatot kapott álmai állására.9 hetes terhesen. Ti elfogadnátok?

Figyelt kérdés
Nőgyógyász azt mondja, gond nélkül. Viszont mit mond majd a munkaadójávak amikor kezd nőni a pocak? Szóljon most? Akkor viszont hello meló... Adjatok tanácsot legyszi!

2015. júl. 10. 17:50
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
40%
Nem is értem, miért kell annyira sajnálni a szegény céget. Amiket ma Magyarországon a cégek a dolgozó emberekkel megtesznek, azokhoz képest ez semmi.
2015. júl. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
53%
Azért a munkavállalók bőven benne vannak ám abban, hogy milyenek a magyar munkaadók...
2015. júl. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
11%

hát ahogy gondoljátok, viszont ha hirtelen lesznek rosszullétei akkor nem biztos hogy titkolni tudja.

utána meg olyan gáz közölni szerintem hogy ja amugy már 16 hetes terhes vagyok :S

3 honap probaidőn belül ugy is közölni kell, de sajnos valoszinűleg igy nem fogják véglegesiteni mert akármikor beüthet hogy táppénzre kell mennie.

sajnálom.

2015. júl. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
40%

ugyan miért kellene közölni próbaidőn belül?, addigra még csak 5 hónapos lesz, bő ruhákban járva nem feltétlenül veszik észre

Amilyen szemetek ma a munkaadók meg érdemlik hogy egyszer a munkavállaló is jól járjon.

2015. júl. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
0%
Mi lett a vége? Baba jól van? :)
2017. ápr. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!