Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vettek fel valakit úgy munkahe...

Vettek fel valakit úgy munkahelyre, hogy nem beszél idegen nyelvet, de mégis jelentkezett olyan álláshirdetésre, ahol feltétel volt a társalgási szint?

Figyelt kérdés

2015. júl. 16. 13:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ez esetben írd be hogy passzív nyelvtudásod van.
2015. júl. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"társalgási angol nélkül én még az általános iskolát sem engedném befejezni"

És mi van a többi nyelvvel akkor már?? Hol élsz te???

Angol....hehh és német, orosz,japán,olasz,spanyol,cseh,román hogy csak párat írjak...

Nagyon sok munkahelyre már ezeket a nyelveket is kérik nem csak az angolt!

2015. szept. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Hol élnék? Hát itt Magyarországon, de ha végigolvastad volna a válaszokat, írtam, hogy tanultam oroszt, angolt, mivel nincs nyelvérzékem, mindkettővel küszködtem, és nem tervezem ez miatt se az országot elhagyni, csak egy állásra vágytam, amit azóta találtam és nem kell a magyaron kívül semmilyen más nyelven kommunikálni.
2015. okt. 10. 09:29
 14/14 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg nem. De mint felsőfokú idegennyelv-használó, arról is biztosíthatlak, hogy a legtöbb munkáltató, aki ilyet keres, makogni se tud, szóval ne tartson vissza a jelentkezéstől, ha csak ennyi az akadálya a munkavállalásodnak. Engem tesztelni sem mernek, középfok max, amire verik magukat az elitek tűnő cégek is. Vicc :D
2020. jan. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!