Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tényleg köszönetet kellene...

Tényleg köszönetet kellene mondanom, hogy alkalmaztak fél évre minimálbérrel?

Figyelt kérdés
Az tény, hogy csak azért vettek fel, mert egy ismerősöm is ott dolgozik, szóval szívesség volt. De a dolog másik fele az, hogy arról volt szó, h irodai munkára vesznek fel, a szerződésben is az volt, kb. 1 hónapig úgy is volt, utána viszont kulimunkát végeztettek velem. A munkatársaim is kikezdtek az ismerősöm miatt. Utáltam minden percét. De a szüleim azzal nyüstölnek, hogy köszönjem meg, hogy felvett és vegyek a főnöknek 1 üveg bort. Most fél év minimálbéres munkát kéne megköszönnöm, amit utáltam? Az igaz, h jól jött a pénz, de akkor is... Annyi még, h ugyan nem ő, hanem a kisfőnök rakott be a segédmunkások közé, de elvileg ő mondta a kisfőnöknek, h bármilyen munkára berakhat. Nem az zavar, h milyen munkát kellett végeznem, hanem az, h nem ezt ígérték. Annyit viszont tanultam az esetből, h soha többet nem vállalok ismerős által intézett munkát. Most én gondolkodok hülyén vagy a szüleim? Nem sértődök meg, ha azt mondjátok, h nem nekem van igazam, szóval csak az őszintét írjátok, mindenkit felpontozok.
2015. aug. 16. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Ááá.. dehogy! Az ital túlzás, én akkor se vettem semelyik munkahelyemen, mikor eljöttem, ahol 250 ezer felett kerestem... évekig!

Viszont annyi belefér, az elköszönésnél, hogy "Köszönöm, hogy együtt dolgozhattunk, további jó munkát mindenkinek".

És ennyi!

2015. aug. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is vmi olyasmire gondoltam, h összeszedem magam, megpróbálok mosolyogni és megköszönöm, hogy alkalmazott.
2015. aug. 16. 21:06
 3/6 A kérdező kommentje:
Aztán ennyi. A pia nekem is elég erős túlzásnak tűnik. Még senkitől se hallottam, h lelépett a munkahelyéről és ajándékot vett a főnöknek.
2015. aug. 16. 21:09
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Kell a francot itatni, meg etetni őket. Megköszönöd, közben azt gondolod hogy bszodjak meg ott ahol vannak, majd eljössz és elfelejted az egészet!
2015. aug. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az volt a szüleim szövege, hogy gondoljam meg, mert lehet, hogy még vissza akarok majd menni, ha nem találok semmit, még szükségem lehet rá. Hiába mondom, hogy többet abba a városba a lábamat se teszem be, annyira rosszul éreztem magam ott. Betanított munkát közelebb is találnék, még ingáznom se kéne és ugyanannyi lenne a fizu. Persze nem az a célom.
2015. aug. 16. 21:24
 6/6 anonim ***** válasza:

" Annyit viszont tanultam az esetből,

h soha többet nem vállalok ismerős

által intézett munkát."


Egyetértek. Én ugyan nem is probaltam de semmi kedvem nem lenne ehhez hogy aztan valakinek hálás legyek. Na meg most tudom hogy magam miatt dolgozom ott ahol és nem szivessegbol.

2015. aug. 17. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!