Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mikor azt mondják hogy "a...

Mikor azt mondják hogy "a hegesztő az jó szakma, jól lehet vele keresni" akkor azt úgy kell érteni, hogy 10 év tapasztalattal talán kapsz már valami elfogadható fizetést?

Figyelt kérdés
2015. aug. 17. 14:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt általában úgy értik, hogy kimész vele Dániába és jól keresel, mert ilyesmit a helyiek nem szeretnek csinálni.
2015. aug. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
KÜLFÖLDÖN jó szakma,főleg ha komolyabb plussz papírjaid is vannak mellé,pl.: ipari búvár,
2015. aug. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Külföldön minden jó szakma. De egy árokásó is megkeres havi 700$-t, ami itthon 150e ft.
2015. aug. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
#3: Nem tudom, hogy ez hogy jön ide, vagy egyáltalán mi értelme. Egyébként havi $700 -ból nem lehet megélni.
2015. aug. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
minősített hegesztőként, ha volt egy jó gyakorlati helyed és volt annyi eszed, hogy kértél referencialeveleket, akkor pályakezdőként is el tudsz helyzekedni
2015. aug. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

#4


kit érdekel. A lényeg azon van, hogy többet keres mint itthon.


Miért? 1200euróbó meg lehet élni normálisan? Kétlem!

2015. aug. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6: Ki beszél itt 1200 euróról? Egyszerűen nem értem, hogy mi köze van az árokásók 700 dolláros fizetésének a kérdéshez. Teljesen irreleváns információ.
2015. aug. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7 az, hogy te nem tudsz mondatokat értelmezni, az nem az én problémám.


De leírom neked egyszerűen.


Mindenki jön azzal, hogy külföld így meg külföld úgy. Én erre írtam, hogy külföldön mindenért többet adnak, mint itthon. Egy árokásó itthon 47e-et keres közmunkában, kint meg simán megkeresi a 700$-t. Hegesztő itthon keres 100e-et, kint 1500eurót, mérnök keres itthon nettó 200e-et, kint 2500eurót. Kit érdekel, hogy ebből ott nem lehet megélni? Ezt te tetted hozzá, és igen semmi köze a kérdésnek a megélhetéshez.

2015. aug. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8: Bocs, ezek szerint valóban én vagyok nagyon hülye, mert azt, hogy "jó szakma, jól lehet vele keresni" úgy értelmeztem, hogy a helyi fizetésekhez képest is rendben van, meg lehet belőle élni az adott országban. Márpedig nyugat-európában sok helyen hiány van ilyen szakemberekből, átlag felett keresnek(helyi átlag felett). Ezért nem értettem, hogy mi köze az árokásók 700 dolláros fizetésének az egészhez, amiből ugyanúgy nem lehet megélni mint magyarországon 50-ből.
2015. aug. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tíz évet ugyanabban a szakmában 2015-ben épeszű ember nem tölt el. Kevesebb lehetőség, monotonitás, nem tanulsz eleget. De pár évig valóban az egyik legjobb szakmunka a hegesztés.
2015. aug. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!