Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Most tulajdonképpen minden...

Most tulajdonképpen minden lényegi segélyt megszüntettek? Vagy közmunkához kötnek?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, most végeztem a főiskolával, de még munkát keresnék.

Gondoltam addig amíg munkát keresek, a robotolás helyett igénybe veszek valami támogatást, amiből maximum élelmiszert fedeznék.

Nem lesz ilyen, ugye? Vagy közmunkához kötött.

jah, gyerek nincs csak tervezünk a párommal.


2015. aug. 23. 11:16
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

Havonta legalább 30-60 ezer forintra lenne szükségem, hogy ne romoljon a gyenge minőségű táplálkozástól az egészségi állapotom. Ezt nevezhetjük egyfajta létminimumnak.

Ha ezt nem tudom előteremteni passzív módon de éhezni fogok, mint a harmadik világ beliek.

2015. aug. 23. 11:17
 2/23 A kérdező kommentje:
A válaszadók bizonyára elküldenének dolgozni, de a kérdésem arról szól, hogy ezt az összeget elő tudom-e teremteni bármiféle állami támogatásból?
2015. aug. 23. 11:18
 3/23 anonim válasza:
93%

Hát ilyen nincs. És nem is volt, hogy a semmire pénzt adnak.

Semmire = nem vagy terhes, nincs gyereked, nem dolgoztál semmit.

2015. aug. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

nincs ilyen,és sose volt hogy csak ugy adjanak a friss végzősöknek.

de gondolom otthon laksz,csak adnak valami normális kaját enni.

2015. aug. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nevelőotthonban éltem, senkire sem tudok támaszkodni, pár hónapig egy barátomnál lakom de ő megy ki külföldre. Ha nem találok munkát az utcára is kerülhetek.


Azt meg elhiszem, hogy nincs ilyen hogy a semmire nem adnak semmit. (romáknál ez hogy megy?) viszont úgy tudom az összes európai országban van normális élelmiszer és munkanélküli segélyezés úgy tudom németországban 1000 euro (kb 300 ezer ft)

Itthon meg dögöljön éhen az ember?

Tényleg ilyen középkori állapotok uralkodnak?

Le lehet nyugodtan szólni de szerintem ez nem normális, főleg úgy nem, hogy a politikai befolyással rendelkezők meg mézben-vajban fürdenek, villákban élnek, mindent fizetnek nekik, miközben a "paraszt" akár meg is dögölhet.

Nem akarok ingyen élni, élősködni, semmi. De azok, akik így felvitték az élelmiszer árakat, és azok, akik minden az eu által kapott pénzt elloptak ami egyébként körülbelül anny volt már az évek során, hogy minden magyar 1 milliót kereshetne. Pont azok nem tesznek semmit az ellen, ha az ember már nem tud élelmiszert venni.

2015. aug. 23. 11:34
 6/23 A kérdező kommentje:
Higyjétek el, hogy ha más nem is, én tudom, hogy milyen az ha kemény hozzám az élet.
2015. aug. 23. 11:34
 7/23 A kérdező kommentje:

Az meg szerintem agymosott birka aki tényleg azt gondolja, hogy normális ha egy percet sem tudsz eltölteni egy európai országban úgy, hogy nem dolgozol és ne halnál éhen.

pont ezért ilyen magas a bűnözés.

2015. aug. 23. 11:36
 8/23 anonim ***** válasza:
66%

Legalább négy év munkaviszony után folyósítanak három hónapig álláskeresési járadékot aztán csókolom... azután közmunkát végezhetsz az általad leírt összegért.

ne haragudj, de ha diplomás vagy, mégis hol élsz???

Szted csak úgy osztanak egy egészséges fiatalnak segélyt

?

Az apám 62 éves munkanélküli azt kérvényztem az önkormányzatnál, hogy legalább a tb jét fizessék, ne segélyt adjanak! Nem kapta meg, mert anya 65 ezer forintos fizetése sok kettőjüknek...

akkor te mit akarsz?

2015. aug. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
73%
Biztos találsz valami munkát, még ha nem is ámaid állását... ne segélyre törekedj!
2015. aug. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Pont erről beszélek, hogy ez egyáltalán nem normális ebben az országban. Nincs alattunk szociális háló.

És végzős főiskolásként, főleg, hogy a kénköves pokolból küzdöttem fel magam, van jogom véleményt formálni arról, hogy valami itt nem stimmel.

2015. aug. 23. 11:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!