Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes-e független pénzügyi...

Érdemes-e független pénzügyi tanácsadóként dolgozni? Ha igen, miért? Milyen kockázatai vannak?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm megkeresett, és javasolta, hogy dolgozzak náluk független pénzügyi tanácsadóként. Ismerősöm beszélt a főnökével és mondta neki, hogy mindenképp vár engem. Rákérdeztem, hogy meddig tart a munkaidő, mennyi a nettó fizetés. ismerősömmel telefonszámot cseréltünk, és mondta, hogy majd keres. Mondta, hol található az irodájuk és majd tartanak tájékoztatót. Mondtam neki, hogy érdekel a tájékoztatás, mert kíváncsi vagyok miről szól e az egész. De vannak fenntartásaim ezzel kapcsolatban. Mondtam neki, hogy előbb el akarom végezni a suli. le szeretnék diplomázni idén decemberben, és először a szakmámban szeretnék szerencsét próbálni. Ha más területen nem sikerül elhelyezkednem, csak akkor választanám ezt a megoldást, mivel nincs gazdasági végzettségem. Másrészt szeretnék ugyanolyan egyszerű ember maradni, amilyen vagyok és én úgy gondolom, hogy az őszinte és mély barátságokat nem pótolja az, hogy valakinek sok pénze van. Ha valaki tud nekem hasznos tanácsot adni, azt nagyon megköszönném! Üdv.
2015. aug. 28. 12:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ófaubé XD
2015. aug. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Milyen kockázatai vannak?" Ha értenél hozzá, akkor kiszámolnád. Mivel itt kérdezed meg, ugyanolyan retek proli vagy mint a többi idióta akit bepaliznak.

Hogy érezd a gyökérséged mibenlététét, beírom ide sokszor, hogy "ismerősöm": ismerősöm, ismerősöm, ismerősöm, ismerősöm, ismerősöm, ismerősöm, ismerősöm, ismerősöm, ismerősöm, ismerősöm, ismerősöm, ismerősöm, ismerősöm, ismerősöm, ismerősöm, ismerősöm, ismerősöm, ismerősöm, ismerősöm, ismerősöm, ismerősöm, ismerősöm, ismerősöm, ismerősöm, ismerősöm, ismerősöm, ismerősöm, ismerősöm, ismerősöm, ismerősöm, ismerősöm, ismerősöm, ismerősöm, ismerősöm, ismerősöm, ismerősöm, ismerősöm, ismerősöm, ismerősöm, ismerősöm, ismerősöm, ismerősöm, ismerősöm, ismerősöm, ismerősöm, ismerősöm, ismerősöm, ismerősöm, ismerősöm, ismerősöm

Ember, te egy mondatot nem tudsz megfogalmazni ...

2015. aug. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!