Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Első munkahelyen mennyi időt...

Első munkahelyen mennyi időt érdemes lehúzni, hogy már jó munkatapasztalatnak számítson?

Figyelt kérdés
Egy fél éve vagyok a jelenlegi munkahelyemen és ki nem állhatom. Maga a munkakör jól hangzik, és a szakmámba vág, de gyakorlatilag minden szart nekünk kell megcsinálni, állandóan túlórázunk, és nem is fizetnek meg minket rendesen. Mennyi időt érdemes még kibírnom, hogy a munkakeresésnél már ne számítsak pályakezdőnek, és legyen rendes munkatapasztalatom?
2015. szept. 1. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
1-1,5 évet érdemes kibírni.
2015. szept. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

2 inkább. Időnként egyébként is érdemes váltani, mert magától nem fog felfelé menni a fizu.


Nekem volt egy időszak amikor gyakrabban váltottam, komolyabb intejúkon belekötöttek hogy miért? Szóval azért ne évente válts, mert azt a benyomást is keltheti hogy nem felelsz meg, vagy hogy kalandozol.

2015. szept. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem első munkahelyen ha nagyon utálja elég 1,5 évet kibírni, abban igazad van, hogy egyébként olyan 3 évente érdemes váltani.
2015. szept. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
11 honapot toltottem az elson, 4 evet a kovetkezon, 4,5-ot az az utanin, mindegyikhez,ugy rangattak at. Nincs altalanos recept
2015. szept. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
1-1.5 év általában a minimum, de ha 11 hónap után találsz egy jó lehetőséget, akkor azért ne habozz :)
2015. szept. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze, csak kezdöként azért gondold jól át, mert kezdöként hajlamos az ember mindent jobban látni mint az aktuális. Èn Sem voltam másképp.
2015. szept. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 10 hónapot voltam csak.
2015. szept. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!