Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Próbaidő alatti felmondás-hogyan?

Próbaidő alatti felmondás-hogyan?

Figyelt kérdés

Ha próbaidő alatt felmondok, akkor jól tudom, hogy indoklás nélkül, azonnali hatállyal meg lehet tenni?


Szóval, ha ma nem mentem be és holnap bemegyek a HR osztályra és közlöm a döntésem, akkor abból ugye nem lehet bajom?


2015. szept. 2. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lehet belőle, legfeljebb ha nagyon akartak téged, akkor morognak kicsit. Én az első munkahelyemen két hét után mondtam fel így, és csak azon nyavalyogtak egy picit (bár az udvariasság határait nem átlépve) a HR osztályon, hogy régen volt valakivel ilyen rövid időn belül ennyi papírmunkájuk (beléptetés-kiléptetés).
2015. szept. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
El kéne olvasni a munkaszerződésed, de igen, amúgy így van.
2015. szept. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!