Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Angliai almaszedés? Átverés-e?...

Pimaszúr kérdése:

Angliai almaszedés? Átverés-e? hirdetés részletei bővebben.

Figyelt kérdés

almaszedesi idenymunka angliaban

szezonalis idenymunka angliaban;a munkafeladat,almaszedes. a munka betoltesehez ,szakkepesitesre nincs szukseg,de a hasonloteruleten szerzett tapasztalat elonyt jelenthet,nyelvismeretet sem igenyel.nagyon alacsonyak az elvarasok,tovabba a szallast is biztositja a munkaado,a farm teruleten.szukseg van azonban a munkavegzes elvegzesehez;gyors munkatempora,jo fizikai allapotra,onallo preciz munkavegzesre,es csapatszellemre. a cegnel a fizetes 6,50 font/ora,napi minimum 8 oraban.kiutazas ceges busszal,szeptember 6.an a nepligetbol.megbizhato,szorgal mas emberek,es parok jelentkezeset varom,az alabbi elerhetosegen 00447448791744

Elutaltam a párommal a pénzt ...Kovács Teréz névre kérte az uri ember akivel telefonáltam a fenti telefonszámon illetve közölte hogy a mai nap folyamán telefonon hívni fog a buszos aki kivinne... azóta is hív.. Elég hihető volt az egész még rendes címet weblapot is megadott erre hivatkozott : [link]

HA BÁRKI BÁRMIT TUD KÉREM ÍRJON NEKEM!! EZER HÁLA !

2015. szept. 5. 17:40
1 2
 11/12 Kocsis Mária Horváth imre válasza:

szezonális munkalehetőség angliában

munkalehetőséget biztosítunk szerződés formájában,novemberig tarto szezonális munkára.gyümőlcsszedő dolgozókat keresünk,angliai munkavégzésre.eper,meggy,és almaszedési munkára. A SZEZONMUNKA JELLEGE-melegházi,és szabadfőldi gyümőlcsszedés.kőnnyen teljesithető feltételek,viszonylag alacsony elvárások a munkavállalókkal szemben.ELVÁRÁSOK-szakképzetsé gre,nyelvtudásra nincs szükség,de munkatapasztalat előnyt jelenthet.a cégnél-6,70font a nettó orabér.szálás mobilházakban.a felvételt nyert személyeknek,csoportos céges kiutaztatás biztositott junius 10.én.ez a hirdetés kőzvetitői dij,és rejtett kőltség mentes.jelentkezés,bővebb info-00447448281190

Ár: 570.000 Ft

Település: II. kerület

Fizetés: Fix + teljesítmény

A hirdető: Állást kínál (munkaadó)

Nyelvtudás: Nyelvtudás nélkül

Ország: Angliában

Állás típus: Mezőgazdasági

Munkakör: Betanított

Szükséges végzettség: Szakképzettség nélküli

Pozíció szint: Beosztott

Feladás dátuma: 2016.05.24

Eddig megtekintették 1002 alkalommal

Telefonszám: 00447448281190

Kovács Teréz névre elküldtünk 50000ft-ot anyi a buszjegy ketönknek a kiutazás. szerintetek át verés??? Angliában van a munka a Concordia farmon

2016. jún. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
De még mennyire, hogy átverés, idegennek pénzt nem küldünk! Bottal ütheted a nyomát, és jelentsd fel a rendőrségen, ha egyáltalán van bármilyen elérhetőségi adata. Hova kellett küldeni a pénzt?
2016. jún. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2