Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkahelyi "csapdába" estem,...

Munkahelyi "csapdába" estem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem megy a munka, de nem tudok kilépni egy évig még a szerződés miatt, amit aláírtam. Szeretnék más területen elhelyezkedni, de nem merek lépni.

2015. szept. 8. 07:19
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
le.xarom tabletta 4x500 mg :P wíííííí
2015. szept. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
előző: a szőlőcukor nem fogja a stresszt oldani.
2015. szept. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj a főnökkel, egy alulmotivált, emiatt rosszul teljesítő, adott esetben táppénzre kényszerülő munkatársat ő sem akar vélhetően. Szerintem meg lehet beszélni, de ehhez kezdeményezned kell a kommunikációt vele. Sejtheted, hogy nem a gyakorin fog megoldódni a problémád...
2015. szept. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Határozott idejű szerződés esetén is fel lehet mondani korábban. Én is mondtam már fel közös megegyezéssel 4 hónap után egy évre aláírt szerződést.
2015. szept. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerződés írással foglalkozok. Attól függ mi vana szerződésben, ha köteleznek rá, hogy bizonyos ideig végezned kell a munkát ott nem biztos, hogy oylan egyszerű felmondani, de csak ha simán határozott idejű akkor bármikor felmondhatsz, szokott lenni felmondási idő, de nem szokták komolyan venni, de illik előre szólni, hogy tudjanak utánpótlásról gondoskodni.
2015. szept. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha a főnök beleegyezik akkor mehetsz.
2015. szept. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
bonyolult az ügy, lényeg, hogy pénzt kellene visszafizetnem, ha kilépek.
2015. szept. 8. 13:55
 8/8 anonim ***** válasza:
értjük.. beszéld meg, hogy ne kelljen
2015. szept. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!