Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Irodisták! Nektek mennyi a...

Irodisták! Nektek mennyi a fizetésetek?

Figyelt kérdés

Megpályáztam egy állást, egy kisebb cégnél irodai munkáról lenne szó. A férjem szerint kevés lenne a fizetés, és más helyen ugyanezt a munkát többre értékelik, de én nem teljesen értek vele egyet. (Tehát kicsit megy a huza-vona, hogy elvállaljam vagy sem.)

Persze nem mindegy, hogy ki, milyen beosztásban dolgozik és mekkora cégnél, de azért érdekelne egy általános közvélemény kutatás! :)


Köszi előre is!



2015. szept. 30. 11:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
45%
Irodisták.. De imádom ezt a kérdést. Mint micsoda? Kontrollingosként a Deloitte-nél? 800 ezer. Adatrögzítő Nyíregyházán? Bruttó 122 ezer (szakminimálbér)
2015. okt. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
51%

"Irodisták.. De imádom ezt a kérdést."


Én már nem húzom fel magam az ilyenen. Nagyjából ezt szokta jelenteni: olyan irodai munka amit akár egy érettségivel is el lehet végezni kis betanitás után.

2015. okt. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Kis cégnél (3fő) dolgozom Budapesten, 160.000 Ft nettó a bérem.Én csinálok nagyjából mindent.
2015. okt. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

11 és 12-es hozzászóló, ha elolvastátok volna a kifejtést, abban láthatjátok, hogy leírtam, hogy "Persze nem mindegy, hogy ki, milyen beosztásban dolgozik és mekkora cégnél,..."

Gondoltam ha valaki válaszol és elolvassa az utolsó sort is, akkor beleírja, hogy milyen irodai munkát végez és mi a feladata adott bérért.

Én nagyon bírom az olyan kommentelőket akik el sem olvassák az egészet, hanem rögtön beírnak egy teljesen értelmetlen, a témához nem vágó hozzászólást.

2015. okt. 2. 09:09
 15/15 anonim ***** válasza:
Kanadai-Magyar PR cégnél dolgozom, nem vagyok irodavezető, bár "tartozik alám" ha szabad ilyen rusnyán fogalmazni, 6 ember összvissz. Egyetemi diplomám van, nyelvtudás értelemszerűen elvárás, 3 éve dolgozom itt, lassan szeretnék váltani, jelenleg 285 a nettóm.
2015. okt. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!