Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyan szabadulhatnék ki...

Hogyan szabadulhatnék ki ebből a mókuskerékből, és hogyan érhetném el a gondolataim ne forogjanak egész nap a kalóriák, szénhidráttartalom és edzés körül?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar, hogy az diéta-edzés kettős köré épül az életem, és hogy ennyire egocentrikus és önző vagyok. Ha ránézek egy kajára, már nem azt gondolom, hogy jé, biztos finom, hanem hogy 112 kcal, ennyi és ennyi g szénhidrát...Viszont ha egy kicsit is próbálok elszakadni ezektől, borzasztó bűntudatom van, és akkor már megint csak egy dologra tudok gondolni: hogy mekkora egy undorító csalódás vagyok. Már nem vagyok képes annyit enni, amennyire szükségem lenne, és ehhez mégis napi 1,5-2 órát edzem. Kérlek, adjatok valami ötletet! 15/l

2015. jún. 23. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

én ugyanebben a cipőben járok :) ha eszik valaki sokszor idegesitem hogy mennyi kalóriát eszik éppen.

Nekem ez megváltás, 5 év bulimia után :) (nem nagyon érdekel ha itt elkezdenek újjal mutogatni, amig nem tapasztalják meg milyen egy szót sem.. nem a mindent bezabálok fajta voltam, hanem a legkisebb falattol is rosszul voltam).


Hány kg/cm vagy?


Tipp: függőséget mivel szüntesd meg? egy másik függőséggel :)


Kezdj egy új hobbit, akármit ami lefoglal egy idő után arra koncentrálsz :)

2015. jún. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez anorexia...
2015. jún. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!