Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért van a hogy ugyanazért a...

Miért van a hogy ugyanazért a munkáért valahol 2 eurót adnak óránként, valahol 0,50 eurót, valahol 8 eurót, és van ahol 15 eurót? Mi ennek a pontos magyarázata?

Figyelt kérdés
Azt nem fogadom el hogy a 15 eurós 30 szor hatékonyabban dolgozik mint a 0,50 eurós....
2015. okt. 12. 08:32
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan, sajnálom rád az érintőképernyőt. :) mondjuk nem vèletlen, mivel 4x annyit kell dolgoznom érte mint egy osztráknak.
2015. okt. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:

Most tenyleg minden egyes allam minden egyes munkaberet ki akarod elemezni?


Leirtam mik az alapelvek, ezeket kellene megertened.


Nyilvan ha neked valami mas a prekoncepciod, akkor hiaba jaratom a szam.

2015. okt. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:

Szerntem a munkavállalói érdekvédelem erőssége a döntő.


USÁban sok helyen 7,25 dollár a minimálbér a mai napig óránként.


Ez viszonylag alacsony, ahhoz képest hogy pl a középosztály mennyiket keres.

2015. okt. 12. 11:24
 24/44 anonim ***** válasza:
Az erdekvedelem csak egy tenyezo a sok kozul. Ha egyszeruen nem termelnek meg annyit a melosok, akkor lehet verni a tamtamot, de eredmenye nem lesz.
2015. okt. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:

"Szerntem a munkavállalói érdekvédelem erőssége a döntő."


Rosszul gondolod.

2015. okt. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:

Kiszámoltam egyszer egy mekis sráccal (Budapesten mekizett) hogy ő mennyit termelt meg én mennyit termeltem.


Forgalmakat ismertük, ez alapján számoltuk, egyéb költségek gondolom itt drágábbak


Na az jött ki hogy alig termeltem többet mint ő...


és én 8 eurót kaptam ezért óránként, ő meg 2 eurót...

2015. okt. 12. 11:30
 27/44 anonim ***** válasza:
Aztarohadt, de qrva idegesítő vagy!
2015. okt. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:
Innentől magyarázhat nekem bárki, én már látom hogy ez csak arról szól hogy van ahol jobban kizsákmányolják az embereket, meg van ahol kevésbé. Pont.
2015. okt. 12. 11:37
 29/44 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy a modok miért nem törlik helyből az ilyen kérdéseidet, amikor egyértelmű, hogy csak trollkodsz.

Már egy súlyosan értelmi fogyatékos is megértette volna, ha ennyien, ennyiszer elmagyarázzák neki, te meg még mindig kötöd az ebet a karóhoz.

2015. okt. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:

Minek teszel fel kerdest ha nem erdekelnek a valaszok?


Te valamit ki akarsz jelenteni, nem pedig kerdezni.


Amugy szinte kizart dolog hogy te ki tudnad szamolni mennyit termeltel meg, mert az egy eleg komoly kozgazdasagi szamitas, amihez sem a tudasod, sem az adataid nincsennek meg.

2015. okt. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!