Kérdezlek kérdése:

Mivel foglalkozzak?

Figyelt kérdés

Frissen érettségiztem, de nem tudom mivel kéne foglalkoznom. Igazából olyan munkát keresnék ahol havi 100 nettoba megvan. Igazából a pénz a lényeg hogy legyen sok. 20 éves vagyok, nem tudom hogy ez most előny, vagy hátrány.:)

Köszönöm előre is az értelmes segítségeket.



2015. okt. 15. 14:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Ha szerinted 100.000 forint nettóban havonta elég, sőt, sok, akkor nagyon el vagy tévedve, ebből max éhenhalni lehet, főleg ha már családod is van.
2015. okt. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem is a 100E gyakorlatilag semmi. Az hogy 20 éves vagy és lány mindenképp nagy előny. Menj el HR-nek, semmit nem kell tudni, semmit nem kell csinálni és a 100E dupláját kapod nettóban.
2015. okt. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Hát családom nincs magamat tartom el, igazából a 100e az a minimum amit meg szeretnék keresni, ennél csak feljebb szeretnék, ez alatt nem. De azért a 70 ezer forintos minimálbérnél sokkal jobb. Nem sok, de számlára ételre, meg kis szórakozásra pont elég, kb.


Amúgy nem azért, de azt hol olvastad hogy lány? :D Fiú vagyok :D Nembaj, képet nem mellékeltem magamról így nem sértődöm meg:D


De valami konkrét munkakört valaki tud esetleg, ahol érdemes dolgozni?

2015. okt. 15. 15:13
 4/12 anonim ***** válasza:
21%
Gratulálok ha azt hiszed, a HR-esek nem csinálnak semmit. De még csak le se tudod írni... "HR-nek"... :)
2015. okt. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%

4-s védd csak a legkártékonyabb faj mundér becsületét

Gondolom te is ilyen haszontalan hulladék vagy.

2015. okt. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%

Szerencsére nem a te véleményed fog számítani a szakmánban :)

Ha annyira hasztalanok lennénk, miért fizetnének nekünk (jól), miért keresnek meg naponta 2 álláslehetőséggel és miért tudunk együttműködni a vezetőkkel? Bezzeg ha túlórakifizetésről lenne szó, vagy munkajogi kérdésről, vagy esetleg elszeretnél helyezkedni, akkor rögtön hozzánk jössz.

2015. okt. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

" 4-s védd csak a legkártékonyabb faj

mundér becsületét"


Miert kartekony? Megis ki csinalja meg a munkajukat helyettuk?

2015. okt. 16. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én sem értem miért kell a HR-eseket bántani?

Komoly pszichológiai tudásuk van,át kell lássanak a szitán,tudniuk kell nagyon kommunikálni és dönteni is.


El vannak sokan tévedve,ha ők nincsenek kihez mentek kérdésekkel vagy segítségért?

Majd kérsz időpontot a munkajogásznál vagy hogy gondoljátok?


Nem vagyok HR-s mielőtt ez jönne.


28Ffi

2015. okt. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy sokan azért nem szeretik a HR-eseket, mert nem sikerült felvételt nyerniük egy céghez és ezért ők a gonoszak.
2015. okt. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Na a HR-eseket megbeszéltétek, kérlek mostmár nekem is segítsetek kicsit.:)
2015. okt. 19. 10:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!