Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nagyon félek a munkától, hogy...

Nagyon félek a munkától, hogy változtassak ezen?

Figyelt kérdés
Akárhányszor jön egy lehetőség leblokkolok, hasgörcseim jelentkeznek, és imádkozok, hogy még ne dolgozzak, pedig szeretnék...
2015. okt. 21. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
És pontosan mitől félsz?
2015. okt. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Attól, hogy valamit elrontok, rosszul csinálok és akkor kiabálnak meg ilyesmiktől
2015. okt. 21. 19:13
 3/9 anonim ***** válasza:
61%

Akkor jogos a félelmed, mert akkor is fognak kiabálni, ha nem rontasz el semmit, jól csinálod a munkát.

Sajnos ma Magyarországon nagyon kevés olyan hely van, ahol megbecsülik a dolgozót.


Nem tudom, milyen munka lehetőséged volt eddig és hány éves vagy, de előbb utóbb meg kell erősítened a lelkivilágodat, mert bárhol előfordulhat, hogy rákiabálnak az emberre.

Szerezz egy kis önbizalmat, kezdj el apróbb munkákat csinálni.

2015. okt. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
27/F vagyok, és eladóira megyek, soha nem dolgoztam még. Nagyon jól írod tényleg meg kell erősödnöm.
2015. okt. 21. 19:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Na magad feleknek nem ajanlanam az eladot (en hasonlo cipobe jarok mint te csak nekem kicsit komolyabb a dolog..).Nekem nagyon nem volt jo az a szakma/munka,nem is tartot tovabb par nappnal.
2015. okt. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyszerű árufeltöltő leszek és az is baj, hogy csendes visszahúzódó vagyok.
2015. okt. 22. 01:19
 7/9 anonim ***** válasza:

Volt már sikerélményed munkakeresésben, interjúkon?

Nekem ez sokat segített. Rettegtem attól, hogy felelősséggel tartozzak valamiért, amit rám bíznak, hiszen úgysem tudom megcsinálni, elrontom.


Az első interjúmon tesztet írattak velem, ami 100%-os lett, ritkán írnak ilyet. Végül visszamondtam az állást, de innentől kezdve máshogy álltam hozzá.

2015. okt. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Voltam egyszer, de nem kaptam visszajelzést onnan, nekem nem kell teszt nálam sima elbeszélés volt, most beadtam az önéletrajzomat, kíváncsi vagyok, hogy mikor hívnak, ha hívnak egyáltalán.
2015. okt. 22. 22:57
 9/9 A kérdező kommentje:
Ráadásul olyan erős félelem van bennem, hogy magam se tudom már, hogy mitől félek
2015. okt. 23. 01:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!