Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Így mehetek Ausztriába mosogatni?

Így mehetek Ausztriába mosogatni?

Figyelt kérdés
Keresek egy munkaközvetítőt Bécsbe, magyar nyelvűt mert a német nyelvet nem beszélem. A magyar-osztrák határ közelébe költöznék, így nem költöznék ki tehát csak dolgoznék kint és nem lenne probléma a nyelvvel, + többet férre is tehetnék mintha Bécsben bérelnék lakást. Amint 18 leszek elkezdeném. Betanított munka ugye - megérné? Itthon venném a kaját meg minden busszal járnék be. Van magyar munkaközvetítő Bécsbe? Csak hogy megértessem magamat a munkaadóval és fordítva. Angol nyelvet társalgási szinten beszélem ha ez számít valamit.
2015. okt. 29. 14:50
1 2 3 4 5
 41/43 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is furcsa volt hogy az ellenkezője került állításra. De majd meglátom. A programozás hívogatóbb csak megijesztettek, ezek a kínai programozók. De, ha nincs ilyen jellegű kompetencia akkor mehet a menet, és inkább akkor az mint Ausztria..
2015. okt. 29. 18:27
 42/43 anonim ***** válasza:

Konkurencia, nem kompetencia.

És ettől tényleg csak annak kell félnie, aki alapvetően szar minőségű munkát végez olcsón, bár keleten is mennek fel az árak, legutóbb óránként $15-20 körül láttam a legtöbb indiai freelancert dolgozni.

2015. okt. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Cáfolnám a sok nagyokos kommentjét. Ismerősöm egy becsi Vapiano étteremben dolgozik bárosként, és a service (tálcákat behordják, mosogatnak, mosdó takarítás) részlegen van aki angolul is alig tud, nemhogy németül! Persze mindenképp jobb, ha tudsz azért alapfokon, nem csak nein meg ja szókinccsel mész ki. Tehát van esély! Illetve nem kell bécsi munkaközvetítő, én a Jobon-ról hallottam nagyon jókat, bár igaz, hogy 150€-be kerül.
2018. máj. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!