Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi legyek? Minimálbéres birka...

Mi legyek? Minimálbéres birka aki kussol vagy öntudatos hazafi egy fillér és munka nélkül? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés

A cégnél ahol vagyok egy hónapja hülyének nézik a dolgozót. Túlóra minden nap fizetni azt soha. Ha rákérdezel firtatod, határozott szerződésed van az lejár repültél. Pénzt persze akkor se kapz. Szabira kiírnak de el nem engednek. Dolgozol miközben szabin vagy.

Hasonlók.


Két utam van:

- vagy beállok a többi birka közé kussolok nyelek és akkor állásban maradok (havi nettó 69)

- vagy öntudatos leszek és melldöngetve kikérem magamnak hogy hülyének nézzenek. Ez esetben a melónak annyi, egy fillérem se lesz, állásom se. És akkor majd a boltosnak is döngethetem a mellem, hogy aggyá’ mán’ kenyeret de hitelbe mert egy vasam sincs.

- C opció az nincs. Más állás? Nincs.


Szóval melyik legyen?


2015. okt. 31. 19:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%
keress másik állást. Vagy vállalkozz!
2015. okt. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
70%
Tanulj meg programozni. :D
2015. okt. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 tetro ***** válasza:
89%
Mi köze a hazafiságnak bármelyik opcióhoz? Hogy a hazafi veri a mellét?
2015. okt. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyáltalán nem kapsz pénzt, akkor minek dolgozol ingyen??

Tessék munka mellett új munkát keresni, majd ha van, akkor innen elmenni. Mindenki így csinálja.

2015. okt. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
60%
Gyere ki Nyugatra, itt kapsz ugyanezért 1100 eurót, 13-14 havi fizetést, normálisabb megélhetést, szabadságot.
2015. okt. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lennél ennyire lusta akkor elmehetnél képzésre, máris lenne munkád meg magasabb fizetésed.
2015. okt. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
33%

Tényleg megoldás lehet a Nyugatra menekülés.


Szerintem kifejezetten hasznos néhány évet más országban élni.


Sok mindenre megtanít. PL idegen nyelvre :)

2015. okt. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
opció 3 bejelentés a munkaügyi felügyeletre
2015. okt. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Tanulni valamit, amit önállóan is tudsz használni, nem vagy munkáltatóhoz kötve vele. Aztán vállalkozni.
2015. okt. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Keresel másik munkát, őket pedig ahány helyen csak lehet, felnyomod.
2015. okt. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!