Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Igaz, hogy Ausztráliában...

Igaz, hogy Ausztráliában nagyon jól meg lehet élni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 20. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze. Mint ahogy itthon is. És mind a két országban vannak szegények is.
2010. márc. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%
SEHOL SINCS KOLBÁSZBÓL A KERÍTÉS!!!!! Fogjátok már fel!!!!!!
2010. márc. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az lehet h nincs kolbászból a kerítés... de lehet h ott ellehet menni legalább takarítani , vagy szórólapozni nem úgy mint itthon. Mert kb 8 hónapja vállalnék már akármit és lese szarják a fejemet. Ha lenne rá lehetőség h szart lapátoljak akkor azt csinálnám Rendszergazda létemre. Dehát ez van sajna. Szóval én úgy gondolom h ennél csak jobb a helyzet ott.
2010. márc. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Tesóm volt kinn, mert nagy álma volt. Kiment dolgozni (volt egy cége) és alig volt munkája. Emlékszem még telefonált haza sokszor, hogy nincs semmi pénzük de remélik, hogy haza tudnak jönni.

Pozitív viszont, hogy az emberek nagyon kedvesek, nyugodtak és segítőkészek.

Ott is ugyanaz a helyzet, mint máshol: ha valamit akarsz meg kell érte dolgozni. Nem repül a sült galamb.

2010. márc. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%

03-20 19:17

Én is ezt gondolom, nincs kolbászból a kerítés ott se.

Akik Angkiába erre - arravanak kint, nehéz szerintem nekik is. Ott is keményen meg kell küzdeni, max az elismerés, az emberi szó sokkal kedvesebb.

2010. márc. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!