Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kínai boltban fekete meló...

Kínai boltban fekete meló óránként 300-ért? Ezt komolyan gondolta vajon?

Figyelt kérdés

Állást keresek jó ideje, semmit se találok (nő vagyok). Már nézelődök fekete munkák terén is.

Kínai bolt (ruha cipő) felvenne. Totál feketén semmi papír semmi bejelentés. Munkaidő napi 10 óra heti 6 nap. Mindet kell csinálni kasszázni pakolni tolvajokat figyelni.

Fizetés: 300f ft/óra naponta zsebbe.



!!!!


Ezt komolyan gondolták?

Nem vállaltam el.


De nézem már ott van egy szerencsétlen a boltban a lakótelepről aki nem kínai, szóval komolyan gondolták és lám találtak is embert.


3000 FT napi 10 órás melóra és pakolj dobozolj kasszázz és ha lopás van még rajtad verik le hogy miért nem vetted észre.


!!!


2015. nov. 21. 10:17
1 2 3 4 5
 41/43 A kérdező kommentje:

Minimálbér:


Teljes munkaidő teljesítése esetén, ezt is a 347/2014. (XII. 29.) Korm. rendelet rögzíti



havi 25 nap és napi 10 óra az hol teljes munkaidő?

2015. nov. 26. 11:16
 42/43 anonim ***** válasza:
300-as nettó órabért én is bevállalnék, ha nem lenne munkám és kellene a pénz. Szerintem sokan mások is, nem tudom mi ezen a kiakasztó??
2015. nov. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 A kérdező kommentje:

Nosza rajta! Irány a kínai bolt. Csak arra ügyelj hogy amikor munkaügyi revízió jön te bújj el a szőnyeg alá mert ha feketemunkán kapnak a munkáltatót de a munkavállalót is büntetik!!!

300-as órabérért a hülyének is megéri ezt bevállalni igaz!

Ugráltatnak se szabadság se szerződés se semmi, szarért húgyért dolgozol és ha balhé van még téged (is) büntetnek!


Nosza irány!

2015. nov. 27. 10:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!