Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Alpine Kft. / Biatorbágyon...

Curtis69 kérdése:

Alpine Kft. / Biatorbágyon Összeszerelői munkával, fizetéssel kapcsolatban Valakinek, valamilyen tapasztalat?

Figyelt kérdés
Köszönöm!
2015. dec. 21. 16:40
 1/3 anonim válasza:
Szia, ahol én dolgozok elég könnyű a feladat és normálisak délelőttös műszakban kezdtem, 5330ft/nap ha csak délelőttösbe vagy akkor ez kicsit karcsú de délutánosba hat után már pótlék jár meg itt is lehet vállalni túlórákat én mondjuk éjszakába is dolgozok.
2016. júl. 29. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Péter-1 válasza:
Nem pótlékot kellene adni, hanem rendes bért az ALPINE cégnél ! Kizsákmányolás !!!
2018. jún. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Péter-1 válasza:
AZ ALPINE gyárban nagyon drága, luxus autókba gyártanak elektronikai egységeket Téged meg a takarítónő kiröhög, ha megmondod a fizetésedet ……… A cégnél csak a kamus diplomások keresnek aránylag jól !
2018. jún. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!