Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek sincs manapság...

Szerintetek sincs manapság lehetőség a "kitörésre"?

Figyelt kérdés
Hiába tanul valaki éveken át, beszél több nyelvet, nagy nehezen elhelyezkedik valahol ahonnan nem rúgják ki ha mázlija van és egész életében robotol havi netto 150-200ért (jobbesetben). Ennem vagyok egy modellalkat, se jóképű, nincs világmegváltó ötletem amivel pénzt csinálhatnék, nem vagyok Bill Gates meg Zuckerberg féle zseni, egyetlen lehetőségem hogy tanulok, hogy értek valamihez amivel jól kereshetek....csak hát ez MO-n annyiból áll, hogy épphogy nem halsz éhen...
2015. dec. 30. 23:11
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Szerintem is olyan 5-600 nettó lenne elfogadható, akár kezdőként is, szerintem több évnyi tanulás után (főleg ha fizetős az egyetem), ezt igen is megérdemli az ember, ami aztán a többéves munka után még növekedne is. Ennyiből már kényelmesen meg lehet élni, félre lehet rakni nyaralni, nem kell aggódni a számlák meg az étel miatt.


"Megérdemli az ember"? Te nagyon el vagy tévedve barátom.

2015. dec. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
62%
Többen nagyon el vannak itt tévedve. Az élet nem arról szól, hogy mit érdemelsz, hanem arról, hogy mit érsz el magadnak...
2015. dec. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
67%

A történelem folyamán mikor volt ennél egyszerűbb a kitörés?

Mikor is lettek a semmiből 20 évesek milliárdosok?


Mikor volt ennyire egyszerű egyetemre eljutni?


Az ,hogy nem egyszerű az egy dolog, de ennél mindig csak nehezebb volt.

2016. jan. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Azt már tudjuk, hogy mi nem vagy. Nem vagy például pozitív, és a hozzáállásod egyáltalán nem segít hozzá, hogy ötleteid legyenek, hogy kitörj. Mondhatod, hogy realista vagy, valójában konzerválod magad ebben a posványban, és tényleg annyi lesz a célod egész életedben, hogy ne halj éhen. Nyilván ez nem azt jelenti, hogy mindenki facebook volumenű dolgot fog létrehozni, csak erősen akarnia kell. Keresni kell a lehetőséget, fejleszteni magad. Vedd magad körbe kreatív emberekkel. Legyenek olyan barátaid, akik segíthetnek neked, inspirálhatnak, együtt gondolkozhattok és valósíthattok meg dolgokat. Ezer módja van annak, hogy sikeres legyél. Nyilván akarnod kell, és tenni érte, ez az alap. Az ötlet sem úgy fog jönni, hogy ülsz a szobádban, aztán jön a felismerés, amire céget alapítasz és boldogan élsz... A kitörés nem egy pillanat, hanem egy folyamat, amihez nagyrészt a tanulás vezet.
2016. jan. 2. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!