Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek jól tettem hogy...

Szerintetek jól tettem hogy hagytam ezt a munkát? Bűntudatom van kicsit.

Figyelt kérdés
A történet az hogy 3 hónapja kaptam egy munkát, ami során mobilokat kellett volna promóznom, eladnom. Főiskola mellé ez nekem jó lett volna minden, pénz is nagyon jó (120-150ezer/hó). Még van időm a kötelező szakmai gyakorlatig viszont én gondoltam egyet hogy a promós meló helyett inkább a szakmámban keresnék munkát suli közben, hogy hasznos tapasztalatra tegyek szert. Marketing hallgató vagyok. Több mint két hónapja jelentkezek folyamatosan ilyen jellegű gyakornoki munkákra de nem túl sikeresen. Kezdem megbánni hogy nem éltem azzal a munkával. Szerintetek jól döntöttem hogy inkább a saját területemen próbálok elhelyezkedni suli közben ahelyett hogy csak szimplán legyen bevételem iskola mellett?
2016. jan. 3. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miert, a telefon promozas nem pont marketing...?
2016. jan. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jutalékos rendszerben (gondolom, ez olyan munka volt) szerintem nem éri meg dolgozni, a minimálbérnél jóval kevesebbre jön ki arányosan az órabéred, kivéve, ha vannak kőgazdag ismerőseid, akik minden hónapban vesznek egy új mobilt.

Másrészt viszont a marketing nem pont az értékesítésről szól?

2016. jan. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem egészen, a marketing alatt te tervezed meg az ötleteiddel valamilyen terméknek az eladását, a promó alatt csak bemagolsz egy anyagot és értékesítesz
2016. jan. 3. 21:29
 4/5 A kérdező kommentje:
dolgoztam már promóterként, nem jutalék rendszer, vagyis részben de, mert folyamatosan nő a fizetés és 1100 Ft/per óra és még erre jön rá a jutalék, minimálbértől távol áll
2016. jan. 3. 21:30
 5/5 anonim válasza:
Marketinges melókra nagyon sok jelentkező van. Miért mondtál fel azelőtt, mielőtt találtál volna egy biztos marketingeset? Sztem azokra amúgy is sokszoros túljelentkezés van.
2016. jan. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!