Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Meggazdagodni tényleg csak...

Meggazdagodni tényleg csak kapcsolatok segítségével lehet?

Figyelt kérdés
Mennyi az esélye annak, hogy valaki nulla kapcsolattal és a ma már egy normális munkahelyhez kis túlzással alapkövetelménynek számító "3 diploma ill. 30 év munkatapasztalat" kombináció nélkül valaki pályakezdő mérnökként (ne adj isten szakmunkás mondjuk CNC) 5-10 éven belül egy normális egzisztenciát alakítson ki. Vagy akik az utakon 5-ös BMW-kel és AMG Mercikkel száguldoznak, azok kivétel nélkül vagy beleszülettek a jólétbe vagy pedig gátlástalanul törtek előre? Negatív kommentekre nem vagyok kíváncsi, inkább személyes élettörténetek érdekelnek, azoktól akik most a felhők között járnak. Ők hogy csinálták?

2016. jan. 10. 13:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
9%

#8 jól van okostóni. Nem beszéltem mlm-ről, de te biztosan nagy szakértője vagy, ha tudod "miből idéztem".


Élvezd a proli melós életedet, ahol másnak építed a várát.

2016. jan. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Draga kerdezo,


alapvetoen szemleletbeli problemaid vannak. Azt gondolod hogy a normalis egzisztenciahoz AMG Merci szukseges.


Ez egy oriasi tevedes. A megfelelo egzisztencia azt jelenti hogy az embernek nincsennek anyagi gondjai, van tartaleka, van nemi vagyona, es nem fel a jovotol.


Ezt alkalmazottkent is siman el lehet erni, nullarol indulva, kapcsolatok nelkul. En is elertem, sok ismerosom is elerte, ebben semmi lehetetlen nincs.


Az AMG Merci az egy masik szint. Azt is ugyanugy el lehet erni, de nem alkalmazottkent, hanem vallalkozokent: nem kell beleszuletni a tutiba, hanem tudas kell hozza, erzek, es persze batorsag hogy belevagj.


Aki nyomja itt a suket dumat a "a gazdagok dolgoztatnak es nem dolgoznak" es hasonlo suletlensegek, azokra ne hallgas ha jutni akarsz valamire az eletben.

2016. jan. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!