Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik a legjobb diákszövetség...

Melyik a legjobb diákszövetség? Ti melyiknél vagytok?

Figyelt kérdés
Szeretnék nyáron diákmunkát vállalni (15 vagyok, úgy tudom hogy nyári szünetben dolgozhatok szülői engedéllyel). Viszont nem tudom hogy melyikekbe lépjek be. Többe is szeretnék. Ti hol vagytok? Köszönöm előre is

2016. jan. 10. 21:44
 1/5 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy budapesti vagyok.
2016. jan. 10. 21:44
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ilyen hogy legjobb, kinek ez jön be kinek az. De készülj fel hogy ilyen fiatalon még nagyon nehéz nyári munkát találni ismeretség nélkül.
2016. jan. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Abba kell belépni, ahol épp egy jó munkát találsz.
2016. jan. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én jelenleg a Pannon-Worknél vagyok, nincs gond velük. Viszont a Meló-Diáknál is voltam, ők nem a korrektségükről híresek, azt ajánlom, kerüld el!
2016. jan. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a MŰISZ-nél dolgoztam, ők teljesen korrektek, mindig időben utaltak.

Most a Jobbkezeknél vagyok, ők is korrektek, nincs rájuk panaszom, tényleg nagyon segítőkész a kapcsolattartóm is, bármikor fordulhatok hozzá. :)

2016. jan. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!