Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Magyarország melyik részén...

Magyarország melyik részén van hiány közgazdászokból? A Dunántúlon?

Figyelt kérdés

2016. jan. 23. 13:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
Sehol, kozgazdaszbol Dunat lehet rekeszteni.
2016. jan. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%
Az egesz orszagban Dunat lehet rekeszteni veluk. A sima 'kozgazdasz' nem egy tul hasznalhato diploma, kell melle valami kiegeszito kepzes is, vagy szakosodas. Oszinten szolva a multicegeken kivul ne nagyon remenykedj mas munkalehetosegben...
2016. jan. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%
Sehol, semmi kereslet nincs rá. Inkább azt döntsd el, konkrétan mivel akarsz foglalkozni és abba az irányba szakosodj!
2016. jan. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%
Ez marhaság, hogy semmi kereslet nincs rá, én pl. elmúlt fél évben 4 állásajánlatot kaptam.
2016. jan. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
A válasz pedig az, hogy Budapesten.
2016. jan. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%

#4, nem akarlak elkeseríteni, de 4 állásajánlat semmi fél év alatt...én 1,5 éve nem keresek munkát, de heti szinten min 2-3 fejvadász keres és pr9bál rávenni, hogy menjek el interjúra...nem közgazdász vagyok és nem vagyok hiperszuper sem a szakmámban, csak átlagos


Húgom közgazdász, asszisztensként dolgozik, majd fél év volt, mire talált munkát, Pesten.

2016. jan. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
Attól függ mihez értesz.. Corvinus Pénzügy MSc-je van haveromnak. Kb szó szerint naponta hívják fel. Bajai Főiskolából egy Gazdálkodás-Menedzsmentes papírral tényleg kitörölheted.
2016. jan. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#6 Csakhogy én nem vagyok beregisztrálva egyetlen fejvadásznál sem, ezek mind közvetlen megkeresések voltak, ahová azonnal mehettem volna dolgozni. Az teljesen más ha egy követítő cég az összes létező ajánlatukkal megkeres, hogy jelentkezz. Viszont ez is azt támasztja alá, hogy igenis van kereslet.
2016. jan. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

én elhiszem, hogy egy alapszak nem elég önmagában (msckről sem vagyok/vannak nagy véleménnyel) és szakosodni kell valami konkrétabb terültre, na de hogyan?


tegyük fel engem érdekel a kockázat elemzés és az investment banking... hogyan tudok ez irányú képzésen részt venni? semmi ilyen képzési/tanulási lehetőséget nem találok itthon, interneten keresztül... én amúgy pszf-n végeztem, de alapból ha nem könyvelni akar az ember túl sok mindenre használható tudást nem ad.. max az excel ami használható meg a nyelv..

2016. jan. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
valami válasz, valakitől? aki állásajánlatokat kapott pl? :)
2016. febr. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!