Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Magyarország melyik részén...

Magyarország melyik részén van hiány közgazdászokból? A Dunántúlon?

Figyelt kérdés

2016. jan. 23. 13:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem mindegy, hogy fejvadász felhív, hogy van ajánlat, vagy pedig felhív egy cég, hogy holnaptól dolgozhatsz náluk.

Ez utóbbit több körös interjúk nélkül nehezen tudom elképzelni, tehát ha nem jelentkeztél sehova, akkor kamu az egész.

Amikor én állást kerestem, szó szerint naponta több fejvadász felhívott, de olyan ajánlatokkal, amire az elején megmondtam, hogy nem is érdekel, fel sem vennének, és közöm nincs hozzá. Szóval egy fejvadász, aki nem ebben a munkakörben dolgozik, még nem tudja eldönteni, hogy az adott önéletrajzzal hova is van reális esélyed bejutni.

Hogy mennyire van hiány belőle, arról csak annyit, hogy én fél év után találtam állást. Annak ellenére, hogy fejvadászok ennyit hívtak. Viszont kb. minden tizedikre ha behívtak egyáltalán. A többi esetben a konkrét céggel nem is beszéltem, odáig nem jutottunk el.

2016. febr. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha egy olyan ember hív egy céghez, aki tudja, hogy kit hív, nemhogy többkörös interjú nincs, de még interjú sem. Inkább nevezném egy megbeszélésnek a feladatokról és megállapodásnak a bérről.
2016. febr. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
#12: Ja. Behívja valamelyik rokonát/barátját. Ez a leggyakoribb.
2016. febr. 25. 23:21
 14/14 anonim ***** válasza:
Illetve akit ismer szakmailag, de nincs ebben semmi megvetendő. Mindenki szívesebben dolgozik azzal, akit ismer és nincs az a rizikó, hogy nem tudja kit vesz fel, az hogyan fog muzsikálni.
2016. febr. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!