Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkaügyi központ kiközvetítet...

Munkaügyi központ kiközvetített téves állásra, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mit csináljak, ha olyan munkakört kellene betöltenem, amit soha nem tanultam?

Kereskedelmi ügyintézői állásra küldenének, de nekem tanári diplomám van. Semmilyen üzleti, pénzügyi végzettségem nincs, sőt nem is vonzanak a számokkal kapcsolatos szakmák. Emiatt pénztáros sem lennék.

Küldjem el az életrajzomat, amiben tanári végzettségem van???

Sajnos ki kell töltetnem velük az űrlapot, hogy nem alkalmaznak ők, vagy betelt vagy én nem fogadom el. De hogyan fogadjam el, mikor nem értek ahhoz a munkakörhöz?

1 nap alatt kiderülne, hogy alkalmatlan vagyok.


2016. jan. 29. 19:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Aggódni nem kell, ha alkalmatlan vagy, akkor úgyse fognak felvenni.
2016. jan. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Erre gondoltam, de mi van, ha nem reagálnak az elküldött cv-emre, illetve írjam bele, hogy kérem töltsék ki az űrlapot?

Ugyanis vissza kell küldenem a munkaügyi kp-ba határidőre, mert egyébként törölnek a nyilvántartásból.

2016. jan. 29. 20:22
 3/20 anonim ***** válasza:
78%

személyesen nincs lehetőség leadni az önéletrajzodat?

általában csak olyanok szoktak közvetítést kérni, akik akár személyesen is várják a jelentkezőket, pont ez a lényege a kiközvetítésnek, hogy kiküldik oda az embert jelentkezni.

2016. jan. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Hát ez az. Nem adtak meg semmilyen címet, (utca, házszám stb.) csak egy e-mail címet. Sőt a cégnek vagy vállalatnak nyoma sincsen a városban, ahol lakom.

A székhely másik városban van, több ezer kilométerre innen.

Ezért gondoltam, hogy csatolnám az önéletrajzom mellé a munkaügyi kp. űrlapját, és megkérném, hogy töltsék ki. Csak be kell x-szelni, 1 helyen, alul aláírás és a pecsét. És ezt így visszaküldenék csatolmányként.

2016. jan. 29. 20:38
 5/20 anonim ***** válasza:
87%

Külföldi céghez közvetített ki a munkaügyi központ? :o


Küldd el nekik az önéletrajzodat és kérj tőlük egy olyan címet, ahol személyesen is tudsz találkozni velük. Gondolom nem Berlinbe kell mennek kereskedelmi ügyintézőnek.

2016. jan. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Velem volt olyan hogy kaptam a munkaügyi központtól egy ilyen levelet és aztán kiderült nem is abban a városban lett volna a munka, ahol a cég székhelye volt, hanem egy közelebb eső városban, de nem vettek fel, mert 2 feltételnek nem feleltem meg.
2016. jan. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Bocsánat, elírtam, több mint 100 km-re van a központ.

Tehát másik megyében.

2016. jan. 29. 21:43
 8/20 anonim ***** válasza:
61%
Nálunk egy fodrász dolgozott kereskedelmi ügyintézőként. Intézte a postát, levelezést, felvette a telefont, iktatott...
2016. jan. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
68%

Milyen a közlekedés oda? Mennyi idő alatt tudnál bejárni?


A kereskedelmi ügyintéző ahogy feljebb is írták, általában józan ésszel megoldható.

2016. jan. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Nem hagyhatom a családtagjaimat magukra egész napra, a segítségemre szorulnak, idősek.


Egyébként a munkavégzés helye a város ahol lakom, de pontos címet nem adtak.

2016. jan. 29. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!