Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy lehet valaki egy munkahel...

Hogy lehet valaki egy munkahelyen állandóan szabadságon? 100 szabadságos nap egy évben?

Figyelt kérdés

van néhány főnök-közeli munkatárs akik állandóan szabin vannak. Az egyiknek a szabadságos íve tavaly dec 31-én 125 napot mutatott…

És most is azzal borzolja a kedélyeket egy kollega (csókos) hogy januárban azzal kezdte hogy 3 hét szabi majd feb 2 hét majd most látom hogy márc 1-20-ig ki van írva megint…

És ugye amunkáját meg ki végzi el? Mi, a többiek a nem csókosok, akiknek még a 20 nap alapszabit se adják ki mondván annyi a munka…

Nekem még benn van 7 napom tavalyról. Sose fogom megkapni bár ezerszer kértem.


Hogy lehet hogy nekem nem jár még a 20 nap se másnak meg 100+ nap is jár?


2016. febr. 28. 18:39
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
74%
Mert ő csak papíron dolgozik ott,szóval be se kell járnia.
2016. febr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Na-na! Azért néha benn van és "csinál" is nagy dolgokat.

facebook pl

2016. febr. 28. 19:04
 3/29 anonim ***** válasza:
74%
Mièrt nem a sajàt dolgoddal foglalkozol inkàbb? Előbbre jutnàl hidd el.
2016. febr. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

"Mièrt nem a sajàt dolgoddal foglalkozol inkàbb?"



Mondjuk madárkám leírtam miért foglalkozom ezzel!!

Mondjuk ezért?


"És ugye amunkáját meg ki végzi el? Mi, a többiek a nem csókosok, akiknek még a 20 nap alapszabit se adják ki mondván annyi a munka…

Nekem még benn van 7 napom tavalyról. Sose fogom megkapni bár ezerszer kértem. "



Mondjuk azért nem mehetek én 1 nap szabira is alig mert más meg 100 napra megy és az ő munkáját is én végzem túlórában persze többnyire tök inygen?

2016. febr. 28. 22:49
 5/29 anonim ***** válasza:
De minek dolgozol ingyen? Ne mással foglalkozz.
2016. febr. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

"De minek dolgozol ingyen?"


Nagyon okos. Elmondom. Azért dolgozom inygen túlórában mert ez egy olyan hely hogy ha a főnök azt mondja hogy túlórában maradsz akkor vagy maradsz (és nem kapsz rá semmit) vagy nem maradsz de akkor másnap már nem mehetsz be.

Így már érted talán?

2016. febr. 29. 16:00
 7/29 anonim ***** válasza:
Nem értem. Akkor nem mész be másnap, na és? Nem egyetlen egy munkahely van a világon!
2016. febr. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Nem egyetlen egy munkahely van a világon!


Adsz másikat? Ha igen, akkor adj. Ha nem, akkor bizony per pillanat ez az egyetlen. Igen, amíg mást nem találok ez az egyetlen.

2016. febr. 29. 19:35
 9/29 anonim ***** válasza:
Keress másikat. Van egy rakás hirdetés, nézz fel professionra vagy egyéb karrier oldalakra. Pozitívan állj hozzá, ez a legfontosabb!!
2016. febr. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Hagyjuk már. Tonnaszám szórom ki az életrajzomat fenn vagyok ezer helyen állásportálon sehonnan nem keresnek, ha én küldök vissza se jeleznek.


Millió hirdetés persze. Kamu.

Ebből a millióból hány hirdetés a valós és hány a totál formai kamu ami csak azért van meghirdetve hogy a céget ne vádolhassák azzal nem hirdette meg? és közben még meg se hirdették de a haver Józsi már ott ül a még meg se hirdetett állásban amire majd a hozzám hasonló barmok meg jelentkeznek.

hagyjuk már.

2016. márc. 1. 08:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!