Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Felhívjam a "leendő munkaadót"...

Felhívjam a "leendő munkaadót" v sem? Lent

Figyelt kérdés
Jelentkeztem szállodai recepciósnak. De is hívtak interjúra, viszont lebetegedtem, így kénytelen voltam lemondani. Azt mondta a hölgy, hogy semmi baj, majd akkor jövő héten menjek, mert az adott héten már nem ért rá máskor.Az viszont nem volt jó, mivel a barátaim már befizettek egy 5 napos kirándulásra, és nem akartam visszamondani.Azt mondta, hogy jó, akkor keressem meg, ha hazajöttem, és megbeszéljük a továbbiakat. Felhívtam utána, azt mondta, már vannak jelöltek, de ha mégsem lenne közöttük megfelelő, akkor hívni fog. Kétszer is közölte, hogy majd ő keres, még a héten,ne én hívjam ( ez múlt héten volt). Nem hívott. Ma meg látom, hogy megint meghirdetésre került az állás...szerintetek felhívjam? Vagy csak már nem akart velem foglalkozni, azért nem hívott? Vagy elfelejtett?

2016. febr. 29. 17:28
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:

egyébként nem mondtam ott el, hogy beteg vagyok, de nem lehetett nem észrevenni, hogy reszel a hangom, próbálom visszatartani a köhögést, stb.

Too bad, hogy itt tartunk, hogy ilyen miatt kell szégyellnem magam, hogy nem akarok mást fertőzve emberek közé menni.

2016. febr. 29. 20:44
 32/39 anonim ***** válasza:
27%

Minek!

Úgysem akarsz te dolgozni!

Bulizz tovább!

2016. márc. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
73%

Nem bizony...


És valóban, már nem a kérdésre való válaszolás történik egy ideje, hanem önmagad mentegetése, kifogások keresése...

2016. márc. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%
Ember, nem a betegségeddel van baj, hanem hogy nyaralgatni mentél. Elhiszem, hogy fontosak a haverok, de a HR-esnek meg nem fontosak a haverjaid. Ez van. Ha valami ultraszuper mérnök vagy agysebész lennél, akkor eljátszhatnád ezt, de egy recepciós állásra van ezer jelentkező, nem fognak hasra esni ettől a hozzáállástól, hogy majd ha bokros teendőid engedik, méltóztatsz majd felemelni a feneked és besétálni állásinterjúra.
2016. márc. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
80%

Azért teheti meg, mert leírta, hogy jelenleg van munkája, csak váltani szeretne.

Hát akkor utazgasson, hiszen nem kenyérre kell a pénz.

Ha munkanélküli lenne, és a villanyszámlát sem tudná befizetni, meg nem tudna enni adni a gyereknek, akkor máshogy állna hozzá. Akkor nem az utazgatást választaná.

Ha továbbra is ilyen hozzáállással keres munkát, nem fog összejönni a váltás, mert sehová sem fog kelleni.

2016. márc. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:

aki támad, az nem értette meg mi a bajom.

az, hogy miért nem lehet egyenesen azt mondani, h köszönjük, ezzel a hozzáállással inkább ne jöjjön, miért kell kamuzni h majd hívjuk.

más: felhívtam reggel. Örült neki, mert teljesen el is feledkezett róla. Még szabadkozott is, hogy ne haragudjon, hogy nem hívtam.Most jöttem az interjúról. Minden rendben volt, teljesen barátságos volt a légkör. Nem állítom, h engem vesz fel, azt nem tudom, de ha nem engem, nem amiatt lesz, h nem mentem el az elején. Erről ennyit. Innentől én erről a kérdésről leiratkozom, nyugodtan mehet tovább a fi**zásom.Jó szórakozást!

2016. márc. 1. 13:58
 37/39 anonim ***** válasza:
Ha fel is vesznek, nem sokáig maradsz ott!:)
2016. márc. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%
Be ne vegyétek már, hogy egy recepciós állást hetekig fenntartanak egy konkrét embernek, és epedve várják, hogy legyen kedves befáradni, majd ha olyan kedve lesz, mert így meghatódtak, hogy elvállalja ezt a mélyen alatta lévő melót... :D
2016. márc. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy nem... csak mivel mindenki szerint ő volt a hibás, írni kellett valamit, hogy jól jöjjön ki ebből az egészből...

És nem fogja fel, hogy ez az egész nem fikázás akar lenni, hanem az igazság.

2016. márc. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!