Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan ne ijesszem el a...

Hogyan ne ijesszem el a leendő munkaadót?

Figyelt kérdés

Jó ez tudom hülyén hangzik...

Arról van szó, hogy szerintem most elég jól keresek és nyilván senki nem akar az új munkahelyén kevesebbet keresni. És mivel most kicsit területet szeretnék válltani benne lennék, ha ez esetleg kicsit alacsonyabb fizetéssel járna, de nyílván végső esetben!


Csak nem tudom hogy fogalmazzam ezt meg, ha rákérdeznek...nyílván jobban szeretnék kb ugyanannyit keresni, mint most....de nagyon szeretném a váltás. tehát bevállalnám esetleg a kicsit kevesebbet is.


Van valami tippetek hogyan lehet ezt finoman jelezni, de persze úgy, hogy közben nagyon rosszul se járjak?


Köszi!!!



2014. okt. 29. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Ajánlatot tesznek, ha alkalmas vagy és a fizetés nem tér el nagyon. Ha nem jeleznek vissza ott más is baj lehet, vagy nagy a fizetésbeli különbség
2014. okt. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Na de pont erről van szó, hogy inkább tárgyalnék a fizetésről :-)...hogy akár némivel kevesebbért is mennék...
2014. okt. 29. 13:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
értem én, de ha csak 10 20 ezér a különbség úgyis bepróbálkoznak, de ha te ezt jelzed, hogy elég a kevedebb is, akkor jóval kevesebbet fognak mondani. ne jelezd, akkor jársz a legjobban
2014. okt. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én értem amit mondasz, én is szívesebben csinálok olyat amit szeretek akár kevesebb pénztért is.
2014. okt. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Na jó, Köszi!!!

Meglátjuk mi lesz, mondom azt amit gondoltam...aztán megnézem mit mondanak rá. Közben igyekszem elkápráztatni őket :-).


Drukkoljatok, hogy sikerüljön :-)!!!!

KÖSZI!!!

2014. okt. 29. 15:12
 6/6 anonim ***** válasza:
amit én csináltam eddig már többször: megmondtam, hogy mennyit keresek a JELENLEGI helyemen, és jeleztem, hogy többet szeretnék-e kapni, vagy ugyanannyit, vagy esetleg lehet kicsit kevesebb is.
2014. okt. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!