Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hová érdemesebb menni dolgozni...

Hová érdemesebb menni dolgozni? Anglia? Németország? Ausztria?

Figyelt kérdés
Szeretnék havi legalább 1 000 eurot megkeresni,természetesen tisztességesen. :D Igazábol Bécs és Anglia között vacilálok.Hol van nagyobb munka lehetőség?És hol van jobb fizu?Hová érdemesebb menni?Ja...és Angliába menyibe jön ki egy albérlet,ha ketten fizetnénk? A válaszokat előre is köszönöm :)

2016. márc. 2. 21:41
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszike a válaszokat :).... Damn nevű felhasználó-hozzád anyit szeretnék mondani még,hogy nem ismersz engemet,és kinek képzeled magad hogy te engem butának ítélj meg?Nem vagyok buta,az max te vagy :D mivel ha értelmes és okos ember lennél,nem ítélkeznél....Azért voltam kiváncsi a tapasztaltabb emberek tanácsaira,mert én még fiatal vagyok és tapasztalatlan.És nem akarok felelőtlenül belerohanni egy olyan dologba ami hülyeség.Tudod én legalább hiszek magamban és az álmaimban...meg abban hogy bármit amit elképzelek azt meg is fogom valósítani :) :* a többieknek meg köszönöm a véleményeket meg a tanácsokat.
2016. márc. 3. 18:21
 12/14 anonim ***** válasza:
Én jelenleg Németországban élek, de minél hamarabb el akarok majd költözni Ausztriába. Náluk van 13.,14. havi fizetés is, és az sem utolsó szempont, hogy mondjuk Bécs tényleg csak egy köpésre van Magyarországtól.
2016. márc. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Damn ***** válasza:

1.:"Nem vagyok buta" - A buta ember nem tudja magáról, hogy az.

2.: Amit én írtam: "De ha mégsem..".

3.: Te írtad: "A többi embernek köszönöm a válaszokat". Az egyetlen válaszadó voltam aki konrkét elérhetőséget és információt adott neked mind keresetre, bruttó-nettó kalkulációra és albérleti árakra vonatkozólag.


Egyszer valaki azt mondta,


"A buta ember az, akit hiába tanítasz, semmire sem tudja használni az adatait."


Az, hogy te az információk összességéből csak a butára reagáltál alátámasztja ezt.

2016. márc. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

És ismét be bizonyítottad hogy kettőnk közül a buta te vagy :D

Mivel még mindig nem ismersz engem,és csak is a buta ember szól le másokat úgy hogy nem ismeri...Nem vagyok buta,de te nagyon az lehetsz :D ....Tudod,csak az szól le másokat aki saját magával nincs megelégedve...sajnállak :D .... ha normálisan komunikálni nem vagy képes ahogy a többiek,inkább megse szólalj.Mert butaság jön csak belőled,meg rosszindulat. :) :) na Helóka :D :*

2016. márc. 9. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!