Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti dolgoznátok ilyen helyen?

Ti dolgoznátok ilyen helyen?

Figyelt kérdés
Kérem, hogy aki kötekedve akar válaszolni, az inkább görgessen tovább egy másik oldalra, arra nem vagyok kíváncsi. Olyan kérdésem lenne, hogy Ti elvállalnátok-e egy olyan tisztességes munkát, ami bejelentett, és elég jól fizet, csak éppen sokan lenézik az ilyen munkalehetőséget, és inkább csinálnának bármi mást, mint ezt. Nekem is lenne más lehetőségem is, amit pl kb senkinek nem ciki csinálni, csak épp az fele annyit fizet. Én szeretem is csinálni, nincs stressz, napi 4 órában keresnék annyit, mint az utóbb említett helyen, 8 órában!!! Csak tudom, hogy ha olyan valaki kérdezne rá, hogy mit dolgozom, aki lenézi ezt, akkor kicsit kényelmetlenül érezném magam. Holott nekem felüdülés lenne ez a munka. Melyiket választanátok?
2016. márc. 4. 16:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
döntsd el, hogy pénzt akarsz keresni, vagy büszkén akarsz éhen halni...
2016. márc. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
54%

Ez azért szerintem árnyaltabb. Pl. hullamosó nem lennék, akkor sem ha talicskán tudnám csak hazavinni a pénzt hó végén.

Míg mondjuk NAV ellenőr (amit aztán kőkeményen utál mindenki) simán lennék, ha megfizetnék.

2016. márc. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Júj nem hullamosó :D:D:D Takarító és pénztáros közötti különbségeket írtam le. Tudom, sok helyen inkább a pénztáros keres jobban, vagy kb ugyanúgy. De ez a hely-ahol takarítanék, jól megfizetne. Ja és mellesleg gyalog 5 percre van.
2016. márc. 4. 16:26
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a takarítót simán elvállalnám, sőt... Egy pénztáros sokkal több atrocitásnak és "csesztetésnek" van kitéve, mint egy takarító és annyival nem kényelmesebb munka, folyamatos nyomás, hogy gyorsan és precízen dolgozzon az ember, ha hibázik esetleg levonják tőle. Míg a takarító ha alapvetően becsülettel dolgozik egy nyugis meló. Ha még jobban meg is fizetik szvsz nem kérdés.
2016. márc. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Inkább takarítanék, minthogy beüljek a pénztárgép mögé és napi 8 órában kelljen elviselnem a bunkóbbnál bunkóbb eberek tömegét.

(diplomával)

2016. márc. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
nem értem, mi a gond a takarítói munkakörrel...pláne, ha meg is fizetik...
2016. márc. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Igen,dolgoznék.


Voltam parkoló ellenőr. Havi 150-et kerestem,heti 4,kizárólag nappali,hétköznapi napi melóval. És volt mellékes is bőven. Ráadásul civilben is ingyen utaztunk a BKV-val,elég volt a jelvényt felmutatni.

Igaz,soha nem akartak annyian megverni és soha nem kellett még annyiszor előrántani a gázpisztolyt vagy gázsprayt. Ráadásul pokolian jó volt a csapat!

2016. márc. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

A takarítókat lenézik? Én nem ezt tapasztaltam.

Régebben lehet, hogy így volt, de szerintem manapság már nem így állnak hozzá az emberek.

Nálunk a takarítók kollégának minősülnek, pedig őket a takarítócég alkalmazza.


Én simán dolgoznék takarítóként, ha nem lenne munkám.

2016. márc. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Inkább takarítónő,mint pénztáros. Pláne, ha jobb a fizetés, sokkal kevesebb felelősség.
2016. márc. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem nézem le a takarítókat, sőt, mivel én magam ezt sose vállalnám, hát becsülöm, aki megteszi.


ellenben simán lennék hullamosó, ahogy valaki írta, ennyire különbözőek vagyunk:)

2016. márc. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!