Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan tudnék kimenni külföldr...

Hogyan tudnék kimenni külföldre dolgozni?

Figyelt kérdés

Személyes okok/problémák miatt,úgydöntöttem kiakarok menni külföldre dolgozni. Egy ideje nézem az álláshirdetéseket, de semmi olyant nemkapok, ami nem átverésszagú. Igazából anglia jöhetne szóba, mert angolul tudok társalgási szinten, de nemragaszkodom az országhoz.

Sajnos szakmám nincs, de szeretném a Báros szakmát kitanulni, akár kint is. Ezt szeretném a legjobban csinálni.Van róla papirom, de sajnos nemsokat tanitottak itthon, meg nemdolgoztam ebbe, igy nemsokat ér.

Van félretett pénzem, ami kitartana egy hónapig is, de úgyszeretnék kimenni, hogy már meglegyen a munka, félnék anélkül belevágni. Igy maradtak az állásközvetitők, de nemtudom melyik lenne megbizható. Egyedül tudnék csak kimenni, van aki igy ment ki, hogyan boldogult? Nagyon örülnék ha tudnátok valami tanácsot adni hogyan vágjak bele. Már a nyáron elkéne menjek.

22.F



2016. ápr. 17. 23:40
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Kb mennyit kelett fizetned nekik? s mit dolgoztál mikor kimentél?
2016. ápr. 27. 21:59
 12/24 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem már pontosan, azt hiszem 400Eurót. Minden munka tartalmaz szállást, általában hotelekhez küldenek. Én pincerkent kezdtem, de hamar restaurant supervisor lettem. Eleinte a munka nem volt jó, így írtam nekik, és írtak, hogyha nem tetszik, akkor segítenek mást keresni. 3 hotelhez jelentették be, telefonon interjuztam, és a 3. Sikerült. Ezek előtt persze ők csinálták egy interjút velem, ahol felmertek az angol tudásom is többek közt. Horváth Balazzsal leveleztem, a GMN-tol. A nővérem a Kgn keresztül jutott ki oceanjaro hajora.
2016. ápr. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Azért 400 euró elég sok előre, nemtudom mernéke látatlanba.
2016. máj. 1. 22:08
 14/24 anonim ***** válasza:
Nekem megérte:) 5hónap alatt a tizszereset kerestem vissza, nagyon jó referenciat kaptam, így sikerült a folyami Hajós munka :)
2016. máj. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Norman Bates válasza:
Mcdonalds.co.uk jelentkezz a jobs resznel az osszes etterembe a konyeken ahova mesz, rendes heti 40 ora szerzodessel meg holiday pay meg minden van. Az egyikbe biztos felvesznek. En nemreg jelentkeztem 6 kulonbozobe, 2 sablon koszi nemteged valasztunk, egy ajanlott munkat meglatta a magyar szemelyit majd elhajtott(nezegette forgatta aztan mondta h majd hiv :( ) egy pedig adott munkat szoval eljen a Meki !
2016. máj. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
Én a Hajópincér Iskolát megnézném a helyedben!Sokféle tanfolyam közül választhasz, adnak gyakorlati oktatást,és utána kiközvetítenek Angliába vagy hajóra, ahová szeretnél!Nem kamu suli, rengetegen jutottak ki rajtuk keresztül (többek között én is). :)
2016. máj. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Szia! Hol tartasz az ügyintézésben? Vagy mar esetleg kinn is vagy Angliában? :)

En is oda készülök, kb 1 hónap múlva indulok. Mar tiszta ideg vagyok :)

N 27

2016. júl. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

#7


""650 ezer bőven elég lesz. Feléből szoktak kimenni az emberek...."


Aha.. Böven elég lesz. Pláne ha úgy mész ki hogy odekinnt nem vár se munka se szállás se ismerős.

Elég nagy felelőtlenség

Fogy ám a lové odakint ,pláne ha eleinte kényszerből mindeféle hostelekbe meg tömegszállásokon kell laknod(mivel amig nincs munkád meg proof of adresss-ed kicsi az esélyed arra hogy albérleti szobát tudj bérelni) ahol egy ágyért fizetsz majd napi 20-30fontot ha mindehhez hozzáveszük kaját is akkor az a 650ezer forint (már ha szerencsédvan) elég lesz kb úgy három hónapig.Kb ennyi idő áll rendelkezésedre ahhoz hogy insurance numbert intézz jogositványt cserélj meg munkát találj ami "édeskevés" .

2017. júl. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Norman Bates válasza:

Ha nem Londonrol van szo, akkor kb £1000 ot szoktam javasolni.

A kerdezo 650k-ja kb £1800-1900, boven eleg!

Nem kell feleslegesen riogatni ot, szobat nem olyan nehez berelni, £60-£70/het korul mar vannak kulturaltak, ahol nem akadekoskodnak.

En itt elek, tapasztalatbol mondom kedves utolso, de te nyilvan csak az internetrol ossze vissza hallottak alapjan irsz ilyen butasagokat...

2017. júl. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Norman Bates válasza:

Az NI number megvan kb 2-3 het alatt, de mar elotte is elkezdhet dolgozni, csak arra az idore emergency taxot kell fizetnie.

3-4 honap boven eleg melotalalashoz!

U.I: kerdezo, ha marc 30 elott kijottel akkor sok sikert, de ezutan mar nem eri meg elindulni, Theresa May ugy nyilatkozott, hogy az van tervben, hogy aki art. 50 benyujtasa utan erkezett az nem maradhat kilepes utan. (Persze nem deportaljak kajakra, csak elveszti a jogait pl. munkavallalas, orvosi ellatas etc.)

2017. júl. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!