Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan tudnék kimenni külföldr...

Hogyan tudnék kimenni külföldre dolgozni?

Figyelt kérdés

Személyes okok/problémák miatt,úgydöntöttem kiakarok menni külföldre dolgozni. Egy ideje nézem az álláshirdetéseket, de semmi olyant nemkapok, ami nem átverésszagú. Igazából anglia jöhetne szóba, mert angolul tudok társalgási szinten, de nemragaszkodom az országhoz.

Sajnos szakmám nincs, de szeretném a Báros szakmát kitanulni, akár kint is. Ezt szeretném a legjobban csinálni.Van róla papirom, de sajnos nemsokat tanitottak itthon, meg nemdolgoztam ebbe, igy nemsokat ér.

Van félretett pénzem, ami kitartana egy hónapig is, de úgyszeretnék kimenni, hogy már meglegyen a munka, félnék anélkül belevágni. Igy maradtak az állásközvetitők, de nemtudom melyik lenne megbizható. Egyedül tudnék csak kimenni, van aki igy ment ki, hogyan boldogult? Nagyon örülnék ha tudnátok valami tanácsot adni hogyan vágjak bele. Már a nyáron elkéne menjek.

22.F



2016. ápr. 17. 23:40
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

#19

Kezdésnek mindenki londont választja mert a hirtelen a kiköltözés miatt megváltozott bizonytalanná vált élethelyzetből kifolyólag a legfontosabb az "időtényező" mivel megérkezéskor a lényeg hogy minél hamarabb munkát és albérletet találjon ahhoz hogy tudjon magának ennivalót venni és kitudja fizetni a szállást.Mellesleg mutass már nekem légyszives heti 70fontért single room-ot londonban mert az igen érdekes lehet.Ilyen ugyanis nincs.

Én nem riogatok senkit de kinyitnád a szemed látnád hogy londonban napi 30font alatt még youth hostelbe se kapsz szállást.Egy újonnan érkező magyar akinek nincs semmi ismerőse odakint megérkezik a nagysemmire az nem fog tudni olcsó albérleti szobát kivenni britbankszámla , prof of adress,angol jogsi vagy munkáltatói igazolás nélkül.

Másik az hogy szted ki akar angliában vidékre költözni!? Sztem senki.A helyzet kb ugyanaz mint bármelyország vidéki kis v nagyvárosaiban .Vidéken ott sincs se munka se pénz se semmi lof...sz sincs csak a nyomor mindefele. Ja, és köszönöm nem szükséges kioktatnod éltem én is odakinnt tisztában vagyok vele hogy mi merre hány méter.

2017. júl. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Norman Bates válasza:

Milyen videkre?

Birmingham anglia 2. legnagyobb varosa, tele van munkaval, olcsok az ingaanarak etc. En itt lakom, csak jobban tudom.

Butasag Londonban kezdeni, nem eri meg.

Ne legyel mar csolatasu, London meg videk, nem nem csak ez a 2 opcio van....

Van tobb nagyobb varos is, akk londonba megy az meg magara vessen!

2017. júl. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Hát.Mindenesetre nem tudom mekkora törésnek kell bekövetkeznie az eletemben ahhoz hogy én újra visszamenjek oda. Vannak gyári szerelő végzettségeim na de hol vannak ma már a nagy birminghami gyárak ugyan.Ma már ott is csak a munkanélküli indiaiak pakisztániak meg angolok tömkelege van ,meló meg semmi.Kényszerből mennek londonba az emberek ,mivel ha valaki vidéket választja akkor előfordulhat hogy fél évre is eltelik mire egyáltalán felveszik valahová.Egy magyarnak félév alatt munkanélkül (ha nincs szerencséje) simán éhen lehet halni odakint.
2017. júl. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Kíváncsi vagyok mi van a kérdezővel.
2021. márc. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!