Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit csinál az árufeltöltő?...

Mit csinál az árufeltöltő? (diákmunka)

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok,lidli-be gondoltam,hogy megyek de félek,hogy milyen lehet.

Mit kell csinálni pontosan?

Kinek milyen volt az első napja?

Mindig mondják,hogy éppen mit kell csinálni vagy önállóság is kell?

Van munkaruha?

Vásárlókat el kell igazítani?

Minden apró részletet szretnék tudni,örűlnék ha mesélnétek nektek milyen volt az első nap stb.



2016. ápr. 30. 08:56
 1/4 A kérdező kommentje:
*lidl
2016. ápr. 30. 09:07
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az iskolaszövetkezetnél szerintem mindent el fognak mondani, amit tudnod kell.


Az árut felpakolni a polcokra, általában már kinn vannak a megfelelő sorban raklapon, neked csak fel kell raknod őket. Lehet, meg kell majd tanulni kézi emelőbékát kezelni.


Engem az első nap (Auchanban voltam) pont cukrászatra raktak be, úgyhogy sütiket csináltam, nem pakoltam. :D Később is sokat dolgoztam diákként (és alkalmisként) árufeltöltőként, nagyrészt pozitív élményeim voltak, nyilván ez a helytől és a kollégáktól is függ. Ha látják, hogy rendesen dolgozol, akkor szerintem a legtöbb helyen nem fognak feleslegesen cseszegetni.


Elmondják, mit kell csinálni, de ha valamit nem értesz vagy egy terméket nem találsz meg, biztosan segítenek a többiek.


A munkaruha csak egy póló volt (az is csak a Tescóban), azt az iskolaszövetkezettől kellett megvenni, amelyik a munkát adta. Esetleg nem árt szerezni egy munkavédelmi bakancsot a biztonság kedvéért, azt nem tudom, adnak-e. Hosszú nadrág mindenképpen kell (szóval ne miniszoknyában menj :D). Érdemes vinni szövetkesztyűt, mert a dobozok széle vághat és nem mindenhol adnak automatikusan + sniccert is, az is kell a dobozok kibontásához és nem adnak legtöbbször.


Vásárlók néha odajönnek kérdezni, akkor lehet segíteni nekik, nyilván az első napodon nem nagyon fogod még tudni, mi merre van, küldd oda őket egy ott dolgozóhoz.

2016. ápr. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:)
2016. máj. 1. 06:36
 4/4 Szandi1123 válasza:

Sok mindenre oda kell figyelni péládul amikor pakolod fel a polcra a termékeket mindig elől kell lennie a réginek,vannak a dobozokon ilyen matricák is, annak is elől kell lennie de például húsoknál a szavatosságot kell figyelni

Első munkanapomon még csak felmostam meg kartonoztam/üres doboz összeszedése/ majd fokozatosan mindent megtanítottak. Fárasztó munka az egesz napos járkálás de megéri 😊

2016. máj. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!