Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 2 műszakos munkarendben...

2 műszakos munkarendben előfordul a 6 nap folyamatos munka?

Figyelt kérdés

Értem ezt úgy, hogy hétfőtől szombatig minden napra be van osztva az ember, és nincs szabad napja addig, csak utána 2 nap. jogilag nem gond ez? a fáradtságról eltekintve.... (pénztárosról van szó)

illetve az nem megterhelő, ha délutános munkarend után(vége: 21órakor) másnap délelőttös munkarend van (fél 7től)?



2016. máj. 12. 09:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

6 napot lehet dolgozni egybe szabályosan.


A 2 műszak között én úgy tudom min. 11 órának kell eltelnie. Tehát ha 21 órakor végzel akkor másnap 6:30-kor nem kezdhetsz, mert az csak 9,5 óra.

2016. máj. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A hétfőtől szombatig teljesen szabályos, rengeteg helyen csinálják így, én is évekig jártam így.

A pihenőidő már problémás, ezt jelezd, hogy nincs meg a törvényben meghatározott pihenőidőd.

2016. máj. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!