Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az mit jelent, ha azért...

Az mit jelent, ha azért bocsátottak el, mert "olyan sterilen dolgozok, mint egy stréber iskolás"?

Figyelt kérdés

2016. máj. 19. 14:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Azt, hogy hülyék. Ha sterilen dolgozol éppen hogy jó. De mi köze van ennek a stréberségnek?
2016. máj. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
:D
2016. máj. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%
Gondolom nő volt a főnök és rossz napja volt.
2016. máj. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Amúgy férfi volt a főnök.
2016. máj. 19. 16:13
 5/11 anonim ***** válasza:
21%
Gondolom azt, hogy egy magadnak való, unalmas munkavállaló vagy, aki nem illik a környezetbe... én se tudnék ilyennel dolgozni.
2016. máj. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És az milyen módon jogosítja fel a főnököt a kirúgásra, hogy én az átlagnál kevesebb szóval fejezem ki magam vagy hogy a többiekhez képest a háttérbe szorulok meg csendesebb vagyok? Én úgy gondolom, hogy a rám bízott feladatokat és tevékenységeket maximálisan teljesítettem. Egy szava sem lehetett arra, hogy kihagytam volna valamit vagy késtem volna esetleg bármit is hibáztam volna. Tehát ez az egész számomra még most is érthetetlen.
2016. máj. 19. 17:00
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
Nem csak a munkád minősége fontos. Ha a kollégáktól nagyon elütsz, az hosszú távon senkinek sem jó. Nyilván olyant akar, aki illik is a csapatba.
2016. máj. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De mi nem jó? Minden információt átadtam amit kellett, mindent megfelelően végrehajtottam, nem volt panasz a munkámra. Lehet, hogy különbözik a stílusom meg a szemléletem a többi embertől. De még mindig nem értem, hogy ez miért lenne ok arra, hogy egyszerűen úgy megszabaduljanak tőlem, mint bármilyen hibás eszköztől vagy egy használt törlőrongytól? Szóval valaki elmagyarázná a lehető legrészletesebben, hogy mi a fene ez az egész a stílusommal meg a csapattal?
2016. máj. 19. 21:17
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
Ne bánd. Ilyen helyeken nem az elvégzett munka minősége vagy mennyisége a fontos, hanem hogy ki mennyire tud jópofizni, meg a főnökhöz dörgölőzni, és nyalizni. Nem mindenkinek van ehhez gyomra, neked sincs szerintem. Örülj neki.
2016. máj. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%
Le is írta ezt? Akkor perelj!
2016. máj. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!