Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van egy konkrét élelmiszer...

Van egy konkrét élelmiszer ami évtizedek óta bizonyít külföldön, de a magyar piacról hiányzik és az üzlethálózatok új termékként bevezethetnék. Szeretnék kapni valami értéket cserébe. Van valakinek ötlete, hogyan tudnám ezt elérni?

Figyelt kérdés
Én lennék a legelső aki rendszeresen vásárolná ezt a terméket. Szerintem tuti siker. De mindenképpen több eséllyel indul, mint egy új termék kifejlesztése, bevezetése stb. Viszont én is szeretnék valamit kapni az információért cserébe. Csak nem tudom, hogy ezt hogyan tálaljam, hogy tényleg ne röhögjenek ki. Talán csapatban valakivel vagy céggel akinek van neve, referenciája van. Van valakinek ötlete?

2016. jún. 25. 14:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

100%-ig biztosra veszem, hogy mivel egy létező termékről van szó, jó okkal nem árulják itthon mindenhol. Azt egyenesen el sem tudom képzelni, hogy ez külföldön marhára gyakori dolog, itthon meg egyáltalán nincs. Szimplán nincs rá igény.

Ennél konkrétabb válaszra meg ne számíts, ha nem árulod el, hogy mi a nagy ötleted.

2016. jún. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!