Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A szabadságos napok számának...

A szabadságos napok számának van köze ahhoz hány százalékos státuszban vagyok?

Figyelt kérdés

Egy kőkori cégnél dolgozom ami ugyan nem állami mégis %-os státuszban mérik az embert.

Aki heti 5 nap jön az 100%-is, aki csak 4, az 75%-os.

Én 4 napos vagyok, 75%.

És jön a szabi: nekem nem akarnak adni csak töredéket mert „nem vagyok teljes státuszú”.

Nem értem. A heti /havi munkaidőnek mi köze a szabis napokhoz?

Ha én nem heti 40 havi 160 órát dolgozom attól még épp annyi szabi jár mintha minden nap mennék.

A szabis napok számát meghatározza az életkor, a gyerekek száma. nem az hány százalékos vagyok.

Hogyhogy ha 50%-os valaki akkor csak 50%-a jár neki annak a szabinak ami 100%-osként járna?

Ez full kamu ha nem tévedek?


(persze ha valaki 50%-os az nyilván ennek megfelelő fizut kap és a szabis napokra is csak keveset de a szabis napok számát ez nem érinti.)


2016. júl. 3. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon is érinti a ledolgozott napok száma a szabadság számát. Ha csak 50% jársz be akkor természetesen csak 20 helyet 10 napot kapsz pl. Ez így tisztességes.
2016. júl. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
részmunkaidő esetén a szabadságot órában tartjuk nyilván, így de, neked kevesebb van.
2016. júl. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Érdekes egy másik ember itt csak 40%-os és mégis alig látom állandóan szabin van...
2016. júl. 4. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!