Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a FRANCÉRT nincs munka?...

Mi a FRANCÉRT nincs munka? Miért a szimpatikus embert választják a kvalifikált helyett? Miért ér ló. T a neten szerzett szaktudás? Miért vannak nyugaton is embertelen körülmények?

Figyelt kérdés
Próbáltam az utóbbi években tanulni, programozás stb. videóvágás média szerkesztés marketing fordítás. A szabadúszó oldalak használhatatlanok, külföldön csak munkásszállón van munka itthonról meg ne is beszéljünk. Neten se lehet pénz keresni meg rendes munkából sem lehet megélni. Iskolám 8 általános. Külföldön is csak többműszakos nehéz fizikai munkák vannak. Tényleg ha valakinek nincs végzettsége annak hiába van szaktudása mehet csövezni mert a neten is látják hogy semmi sulit sem végzett így tuti hülye a programozáshoz és a többihez? Az euwork is 2 ágyas szobákban kínál szállást ami kb. embertelen körülmények nyugaton. Nagyon szomorú vagyok. :'(. Adjatok tippet mert tényleg elmegyek északnyugatra csövezni. :( 20/F.
2016. aug. 3. 19:08
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
85%
Minden idióta le tudja rakni az érettségit, azt neked mégsem sikerült.
2016. aug. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
MONDTAM ÉN ILYET? MIÉRT NE SIKERÜLT VOLNA. CSAK BAROMIRA FÖLÖSLEGESNEK TARTOM. kár hogy nincs olyan opció hogy válaszadókat letiltani és akkor elrejtené a válaszaitokat.
2016. aug. 3. 22:56
 23/36 anonim ***** válasza:
93%
Az van, hogy házhoz jöttél a lófa52ért.
2016. aug. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
87%
Az van, hogy egy olyan emberrel a munkahelyek 99 %-a nem áll szóba akinek érettségije sincs. Informatikusbol pedig hiany van, személyesen látom ezt a cégnél ahol dolgozom. Hónapok óta nem találnak egy jól képzett és ügyes programozót. De veled szóba se állnának az biztos akinek nincs még egy alap érettségije se.
2016. aug. 4. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

"egy idióta is le tudná tenni az érettségit ha érdemesnek vélné." > aha, aztán mégsem sikerült...


"Miért ne sikerült volna, csak baromira fölöslegesnek tartom." > saját bőrödön tapasztalod, hogy nem felesleges, hiszen sehová sem kellesz így.


Tipikusan azok hangoztatják ezeket a mondatokat, akik nem tudták megcsinálni.


Nem kel az éreccségi, hagyál mán ezel! Aztán meg sírnak, hogy miért nem találnak egy rendes munkát, ami nem 80 ezret fizet 3 műszakban.

2016. aug. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
de miért olyan fontos? szaktudást ad? okosabb leszel tőle ha lerakod? akkor inlább IQ tesztet kérnének.
2016. aug. 4. 12:12
 27/36 anonim ***** válasza:
75%
Azért fontos, mert nélküle egy csomó munkahelyről elküldenek. Te mondtad. :)
2016. aug. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Úgy értem miért fontos a sikeres interjúhoz? a munkáltatónak mi profitja származik belőle ha fölvesz 1 érettségist aki szakma nélküli mint egy 8 áltost aki szakma nélküli? szerintem elég értelmetlen. :( Másrészt unfair.
2016. aug. 4. 13:05
 29/36 anonim ***** válasza:
63%
Gondolom azt, hogy annyira könnyű letenni egy érettségit, hogy akinek még ez sem ment, azzal biztosan valami nagy baj van, és így őket ki tudja szűrni.
2016. aug. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
88%

Az a haszna belőle, hogy szűr. Szűri a lusta idiótákat.


Ahogy a felsőfokú végzettségűek 90℅-a kb semmit nem használ a tanultakbol, de önmagában a tény, hogy elvégezte az adott képzést egy képet fest szorgalomrol, értelmerol, stb..


Na ezért.

2016. aug. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!