Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Próba idő alatt kirúgtak, de...

Próba idő alatt kirúgtak, de azért örülnének ha 2 hétig maradnék még mert nincs emberük, ennek mi értelme?

Figyelt kérdés
Azt hittem, hogy minden flottul megy a munkahelyemen, míg nem tegnap bejött a felettesem - ez egy szálloda - és közölte, hogy a hónap végéig még maradhatok, de utána el kell mennem. 2 hónapja dolgozom náluk és az volt a szöveg, hogy nem tudtam olyan gyorsan felzárkózni, ahogyan azt várták. Rossz kedvvel vittem végig az éjszakai műszakot, majd hazamentem és visszamentem 3 szabadnap után éjszakázni ismét mikor a kollégám közölte, hogy azért még ha 2 hétig tudnék maradni úgy hogy 6 éjszakás műszakba be vagyok osztva az jó lenne, mert nem találnak senkit. Én viszont nem akarok így maradni, nem marionett bábu vagyok és nincs is garancia rá, hogy be leszek jelentve. Plusz ami fura, hogy kértek szabi tervet tőlem is és megnéztem magam be sem osztottak, volt ez kb. 3 hete.
2016. aug. 26. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom az az értelme, hogy annak ellenére, hogy próbaidő alatt megtehetnék, hogy közlik veled, hogy holnap nem kell jönni, mégis valamennyire előre szólnak.

Beszéld meg velük melyik legyen az utolsó munkanapod és ahhoz tarts magad, semmi mással ne foglalkozz. De ha neked így nagyon nyűg, akkor te is mondhatod ugyanúgy, hogy te holnaptól nem jössz. Erről szól a próbaidő.

2016. aug. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez vagy szervezetlen ostobaság vagy tudatos átverés , ha zavar akkor lépj tovább .
2016. aug. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

" tegnap bejött a felettesem - ez egy szálloda - és közölte, hogy a hónap végéig még maradhatok, de utána el kell mennem."

"Rossz kedvvel vittem végig az éjszakai műszakot, majd hazamentem és visszamentem 3 szabadnap után éjszakázni ismét mikor a kollégám közölte, hogy azért még ha 2 hétig tudnék maradni úgy hogy 6 éjszakás műszakba be vagyok osztva az jó lenne,"


Először is nem értem: ha tegnap bejött a felettesed és közölte, hogy a hónap végéig maradhatsz, akkor hogy tudtál "és visszamentem 3 szabadnap után éjszakázni ismét"

Tegnap óta hogy telhetett el 3 szabadnap?


A másik: a kollégád nem írhatja felül a felettesed felmondását: menj oda a felettesedhez és kérdezd meg, hogy most akkor mi a helyzet, meddig kell maradnod?

ha az őáltala elmondottakig (hó vége), akkor úgyis már csak pár napod van, azt bírd ki - addig is pénzt keresel...

2016. aug. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogyha akarsz felmondhatsz te is bármikor. Rajtad múlik, hogy tudva, hogy nem sokáig kellesz oda, még pár napot dolgozol-e (pénzt keresel-e) vagy inkább feladod azt a pár napi munkabért.
2016. aug. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, rosszul írtam, nem tegnap volt ez, hanem a 3 szabad napom előtt történt ez szombatról vasárnapra virradóra.
2016. aug. 26. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!