Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van értelme elkezdeni edzeni,...

Van értelme elkezdeni edzeni, ha tudom, hogy 1 hónap múlva 2 hétig nem fogok tudni?

Figyelt kérdés
A kérdés adott. Nyaralni megyek egy hónapon belül és az étrendre félig-meddig azért majd tudok figyelni, de edzeni nem fogok tudni. Van értelme elkezdenem, vagy tartogassam a motivációm meg a kiegészítőket későbbre? Konkrétan azért kérdezem, mert szerintem amennyit 1 hónap alatt tudok fejlődni, azt 2 hét alatt pont el is veszítem. Nektek erről mi a véleményetek? Nem kifogásokat keresek (mivel már alig várom, hogy elkezdhessem), csak nem szeretném elpazarolni a kiegészítőket.

2012. aug. 23. 01:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem addig is menj edzeni, jó étrenddel, a kiegészítőket pedig tartsd meg későbbre.
2012. aug. 23. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 NagyonGonosz ***** válasza:
Egy rövid átmozgatásnak jó lesz az az egy hónap. Annál biztos jobb, mintha nem csinálnál semmit.
2012. aug. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
neked egyáltalán nincs értelme edzened, ha ilyen kérdés felmerül benned. nyaralás után sem.
2012. aug. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, ezeket az egyértelmű dolgokat szerettem volna kikerülni, hogy "jobb mintha otthon ülnél" és társai. Az meg, hogy felmerül bennem a kérdés, hogy van-e értelme betolni az arcomba 20ezerért egy hónapra táplálékkiegészítőt, ha utána 2 hét alatt azt el is veszítem, azt hiszem egy ésszerű gazdasági kérdés, nem ez határozza meg, hogy van-e értelme edzenem, ez nem a hozzáállásomat tükrözi, csak nem szeretek pazarolni (ki szeret?). De Montez tanácsát megfogadom, addig nem szedem a tápkieget és kész. Kicsit túlkomplikáltam.
2012. aug. 23. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!