Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyek a legjobb foglalkozások...

Miamor kérdése:

Melyek a legjobb foglalkozások, szakmák, munkák? Hol a legjobb dolgozni? Melyik a legjobb munkahely?

Figyelt kérdés

Vagyis: milyen szakmát lenne érdemes tanulni? Amivel azután el lehetne helyezkedni egy normális és jó munkahelyen?


(34 éves nő vagyok, de sajnos a mai napig sem jöttem még rá, hogy mi az a munka,amit szívesen csinálnék. Abc eladóim van,meg érettségim,alap angol nyelvvizsgám.)



2016. aug. 26. 14:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Van most állásod?Dolgozol-e?

Ha nem szereted az embereket annyira akkor valami asszisztensi,informatikai terület.Vagy saját vállalkozás amihez megint ugyan pénz kell de a saját magad főnőke vagy,nem dirigál senki.Írtad hogy érdekel a főzés-gasztronómia is.Esetleg szakács?

Igazából az a baj hogy mind szerintem ilyen munkára vágyunk hogy önállóan,főnök nélkül ne dirigáljon nekünk senki,de ez a mai világban úgy működik hogy ha van pénzed elvégzel egy olyan szakmát vagy nyitsz egy vállalkozást.Vagy ameddig nincs pénzed akkor addig elvállalsz egy olyan melót amit nem szeretsz és ha úgy adódik váltasz a későbbiekben és összegyűjtötted a pénzt arra a szakmára amit el szeretnél végezni.


De konkrétabban válaszolni a kérdésedre...Mindenkinek más jó.


Áruházakban árufeltöltő, viszonylag jól keresnek.Az árufeltöltés nehéz de nem kell sok embert elviselned.Csak teszed a dolgodat.Persze főnök van ott is.


A gyerekeket szereted?Mert pl.kisgyermeknevelő vagy dajka vagy óvónő.Ott a van egy társad és a gyerekek.


Vagy Takarítás.Tudom ez sem könnyű ,de szakma nem kell hozzá és van olyan ahol betanítanak és utána egyedül végzed a munkád.


Asszisztens,adminisztrátor,adatrögzítő Itt is lesz főnökőd de kevés emberrel kell érintkezni.


Szakács,cukrász,konyhai kisegítő- Mivel írtad szeretsz főzni. Itt is csapatban kell dolgozni viszont kevés emberrel érintkezel.


Mosogató -Kevés emberrel kell érintkezni,főnök itt is van és lehet lesz egy két munkatársad is de valahol csak egyszemélyes munka.


Ezek meg általában protekciós állások de lehet ilyet is találni-Elit családoknál bébiszitterkedés/házvezetés/takarítás.



De ezek sajnos olyan munkakörök hogy nem fizetnek olyan jól,viszont jóval kevesebb emberrel érintkezel mint más pozíciókban és szakmát sem kérnek hozzá,viszont kevésbé stresszesek.

2016. aug. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.Még azt is írtad érdeklődésnek hogy a ruhákat is szereted.


Gondolom értesz is hozzá.

Varrónó vagy ruhatisztító szalonba munkatárs?Főnök ott is van és emberekkel is érintkezel de javarészt egyedül vagy.

2016. aug. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Utolsó(11-12)! Drága vagy!! Köszönöm szépen a segítőkész hozzászólásodat!! :) Megfontolom őket!! Van is köztük,ami nekem is már eszembe jutott. Most egyébként segédápolóként fogok dolgozni a kórházban, szeptembertől. Eddig dolgoztam már takarítónőként, gyárakban operátorként, még utcát is sepertem közmunkásként, kórházban voltam udvaros(lényegében lombseprés, seprés, szemétszedés, takarítás).
2016. aug. 27. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!