Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pénzügyi-számviteli ügyintéző,...

Pénzügyi-számviteli ügyintéző, mérlegképes könyvelő? Mennyire keresett, fizetett szakmák? Érdemes tanulni?

Figyelt kérdés
2016. szept. 5. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Attól függ, hogy hol helyezkedsz el. Mennyire értesz hozzá. Milyen más kompetenciákkal rendelkezel.


Van aki minimálbért keres pénzügyi ügyintézőként, van aki nettó 200.000 Ft-ot.

Szerintem, aki jó valamiben, az el fog tudni helyezkedni a munkaerőpiacon.


Érdemes tanulni!


25/l Pénzügyi ügyintéző

2016. szept. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1-es te mennyit keresel?
2016. szept. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%

Budapesten, 2 év szakmai tapasztalattal, felsőfokú végzettséggel: bruttó: 270.000,-Ft-ot + cafetéria ( Budapest bérlet, +étkezési jegy havi 5.000 Ft+jutalom decemberben)


DE, ismerek olyat, aki ugyanilyen végzettséggel minimálbért keres. Attól függ, hogy hol tudsz elhelyezkedni.


Kezdőként bruttó 138.000,-Ft-ot kerestem, fokozatosan emeltek.

2016. szept. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

Ezek eléggé keresett szakmák. Sok külföldi multinak van ssc irodája Budapesten, ahol százával kellenek az ilyen végzettségű személyek. A legtöbben csak néhány évet maradnak, aztán átmennek másik céghez, mert elég könnyen válogathatnak. Alap, hogy egy erős nyelvtudás legyen.

Én is pénzügyi adminisztrátor vagyok. Két éve bruttó 220 ezerrel kezdtem, most 275 körül van. Plusz bruttó 350 ezer éves cafetéria. Egyéb támogatás nincs. Csak annyi, hogy a cég szolgáltatását 40% kedvezménnyel vehetném igénybe, amit valószínű sosem fogok.

2016. szept. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A 4. elfelejtette mondani, hogy az SSC-knél szinte kivétel nélkül 2 idegen nyelvet kell beszélni felsőfokon.


Parancsolj:


[link]

2016. szept. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
:D Áruljátok már el, hogy miért nem volt hasznos a válaszom?!
2016. szept. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!