Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha sok pénzed lenne, mire...

Ha sok pénzed lenne, mire költenéd?

Figyelt kérdés
Én legfőképpen utazásra, ruhákra, könyvekre.

2016. szept. 6. 11:39
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%

-Szép, nagy ház valahol Budán, panorámával

-Valami szép és erős, de használható kocsi, mondjuk Maserati Quattroporte

-Egy balatonfelvidéki szép nyaraló

-Sok utazás a Maserban a családdal :)


Persze ezek a fogyasztási dolgok, amúgy egész biztosan céget alapítanék, és a sok tervem közül valamelyiket megpróbálnám megvalósítani. Már ha eleve nem ebből lett sok pénzem. :)

2016. szept. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
68%
Várj, a havi 1 milla a sok? Abból azért annyira nincs nagy hejehuja ám. :D
2016. szept. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
77%

"Kb. havi 1 milliós jövedelem"


Nekem tobb van. Semmi extra. Elunk.

2016. szept. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
56%

#13 biztos jó érzés kérkedni a vagyonoddal egy noname oldalon és leszólni, hogy egy rakás sz@t se ér.


az, meg hogy nem tudod beosztani csak a te hibád.

2016. szept. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
80%
Ha belegondolsz, hogy egy tihanyi villa 4-500 millió Ft, egy luxusautó is legalább 30-40 millió (nem értek hozzá, csak becslés), akkor már nem is olyan sok az a havi 1 milla.
2016. szept. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
56%

Nem kerkedtem vele csak megallapitottam hogy ettol tobb van, es szerintem nem szamit sok penznek.


De tenyleg ott tartunk hogy ha valaki "utazásra, ruhákra, könyvekre" kolt az mar soknak szamit?

2016. szept. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
74%
Ahogy írta valaki, számoljunk: egy tulajdonképpen átlagos, egyáltalán nem kiemelkedően luxus budai családi ház ha nagy, szép környéken van és jó állapotban, legalább 100 millió Ft. Nézzétek meg az ingatlan.com-ot, elég sokat hirdetnek. Ha havi 1M Ft-ot az utolsó fillérig félreraksz, akkor is több, mint 8 év kell hozzá, hogy hitel nélkül megvehesd. Ez azért elég sok idő, és akkor nem mentél nyaralni, nem vettél drága kocsit, satöbbi. Ez nem a pénz beosztásának kérdése, 1M Ft havi bevétel egyszerűen nem sok.
2016. szept. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
64%
havi egy milla nem sok pénz. Annyit keresek de kb. semmire sem elég.
2016. szept. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
79%

havi egy millás fizu? Hát az első két hónapban szerintem kifizetnénk a tartozásokat. Nem nagy összegek, de jól jönne a pénz. A többi hónapban segíteném anyósomékat, most halt meg apósom pár hete :(

A többi pénzből pedig szüleimet, apukámat segíteném, ha kell, márpedig kell. Utána lakás, kocsi, jogsi, életmódváltással karöltve, baba program.


Ha hirtelen lottónyeremény? ugyanez, csak egyszerre.

2016. szept. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
67%

Ha sok pénzem lenne? Elraknám. A hobbim a pénz gyűjtés, imádom a pénzt gyűjteni. Ritka de marha szerencsés hobbi.

Egyéb iránt jövőbeli terveimben ezekre szeretnék költeni.


Első sorban a szakmámban a lehető legmagasabbra akarok jutni amennyire tudok, a legtöbb tapasztalattal. Onnantól Amerikába költözni. Aztán ott folytatni a karrierem.


Egy nagy 5-600nm családi házat akarok, egy kis klasszikus 60-70 es évekbeli autó gyűjteményt, illetve a családomat támogatni.

2016. szept. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!