Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha sok pénzed lenne, mire...

Ha sok pénzed lenne, mire költenéd?

Figyelt kérdés
Én legfőképpen utazásra, ruhákra, könyvekre.

2016. szept. 6. 11:39
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
45%

"nem kell ehhez luxus élet."


De hát ezt hívják luxus életnek. Amikor a világ 99%-ánál jobban él valaki az luxus élet.


Mondjuk az is egy fura mentalitás aki 300 ezret költ albérletre, mellette 2-3 milliós nyaralás stb.

2017. aug. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Mi a fura abban? Ha havi egy milliót keresnék, én is elköltenék rá annyit. Ez azért nem olyan nagy dolog. 300 ezerért rezsivel együtt max egy 3 szobás, 70-80 m2-es lakást kapsz a belvárosban (bár én inkább hiteltörlesztőre költeném, mint albérletre). Ha két hétre elmész nyaralni egy színvonalasabb szállodába mondjuk a Kanári-szigetekre, kapásból elmegy 1-1,5 milla (ha családdal mész akkor több is), és akkor még nem is mentél semmi extra helyre, nem egy Bora Bora vagy Mauritius. De még így is maradna kb. havi 500 ezrem elverni minden másra, szóval semmi gond.
2017. aug. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!