Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Önéletrajz probléma?

Önéletrajz probléma?

Figyelt kérdés

Szerintetek önéletrajzomba azt hagyjam benne, hogy logisztikai ügyintézp, esti, okj képzésen tanulok (sima érettségim van csak, meg nyelvvizsgám) ? Vagy ez már hátrány, amikor valahová beadom ?

Meg szakmai tapasztalatnál ennyi van:

"Nyári gyakorlaton voltam árufeltöltő 2,5 hétig a Vámraktár utcai Trans-Sped KFt.-nél."

Kamuzzak inkább pár dolgot ?

Eddig textilgyártó, telefonos ügyintéző, ügyintéző, irodai adminisztrátor, konyhai kisegítő állásokra jelentkeztem, de egyikről sem hívtak vissza.

21/F



2016. szept. 26. 18:03
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagyis telefonon nem hívtak.
2016. szept. 26. 18:09
 2/7 anonim ***** válasza:
36%

Kamuzd szét az egészet, kezdőként úgyis ez az egyetlen lehetőség, ha már ott van pár év lyuk az önéletrajzban. Ha nagyon nem akarnak egy ideje felvenni sehová, akkor én gimi utsó évére simán beírnám végig a diákmunkát, valamint mivel van nyelvvizsgád, ezért bekamuzhatod, hogy Ausztriában mosogattál/mekiben dolgoztál/stb, de átvert a közvetítő, ezért hazajöttél. Ilyen munkahelyek pedig még előnyt is jelenthetnek pl egy konyhai kisegítő állásnál.

Az összes többi megpályázandó álláshoz kamuzz be más-más ahhoz kapcsolódó külföldi kulimunkát.


Én ezt csinálnám.

2016. szept. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Hogy iskolába jársz, ne írd be, mert akkor be sem hívnak. És ahogy az előző írta, kamuzni kell. Nyilván nem olyat, amit nem tudnál megcsinálni, de egy konyhai kisegítőt simán.
2016. szept. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
69%
Igen
2016. szept. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Telefonos ertekesito mit csinal ? Mert hnapra behivtak.
2016. szept. 27. 18:58
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Végighaladva a telefonkönyvön egymás után próbálod rásózni a termékeket főleg idősekre.
2016. szept. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És ha rosszul megy ?
2016. szept. 27. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!