Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lenne értelme belekezdeni,...

Lenne értelme belekezdeni, amennyiben énekes szeretnék lenni?

Figyelt kérdés

Nos, nyilván elég nehéz feltörni, de nem lehetetlen. Nem mellesleg sokan mondták már, hogy jó hangom van és énektanárhoz is járok. Valamint 7 éves korom óta járok táncolni (hip hop).

Sokat gondolkoztam ezen és szeretnék ezzel így komolyabban is foglalkozni mint eddig. Valamint nem csak angol vagy magyarul, hanem egy harmadik nyelven is énekelnék. Édesapám részéről külföldi vagyok, de nem szeretnék erről több konkrétumot modani, mert nem szeretnék utálkozó emberekkel foglalkozni.


Ezen azért gondolkoztam, mert van egy elképzelésem, hogy mit szeretnék a jövőben tanulni, de nagyon sok pont kell hozzá az egyetemen és nem hiszem hogy összejönne (idén érettségizem)


18/F


2016. szept. 7. 23:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha most nem lesz elég pontod, jövőre tehetsz javító érettségit vagy akár szintemelőt.

Inkább újra nekifutni, mint éveken át egy másik pályán futni majd rájönni hogy kezdheted elölről mert így nem vagy boldog.

2016. szept. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyébként még egy évet sem kell elvileg várnod, mert ősszel is lehet ám érettségizni, sőt, keresztfélévesre felvételizni is, bár nem mindenből.

Ha áttanulod a nyarat, és ha rengeteg az energiád, még egy nyelvvizsgát is letolhatsz hozzá vagy amennyit akarsz, nézz utána a többletpontoknak.

2016. szept. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!